Individuaalsed protseduurid ja energiate tasakaalustamine grupile Raplas 29.01

29.01 võtan inimesi individuaalselt vastu Rapla ilusalongis – ILUSÄRA.  Registreerimine ilusalongis (salongi kontakandmete nägemiseks kliki siia).

Õhtul kell 18.00 energiate tasakaalustamise protseduur väiksele grupile
Kultuurimaja kammersaalis 2. korrusel.

Annan seekord edasi Piusa koobastes saadud kogemust emotsioonidega tegelemiseks (jutt Piusa koobasteste matkast).

Eesmärk oma emotsioonide, tunnetega tegeleda. Tegeleme vihaga. Kohati on see tunne meisse nii sügavale surutud ja peidetud. Leiame ta endas ja laseme endast minema.

Vestleme, igaüks teeb oma taotluse, järgnevad energia- ja hingamisharjutused. Seejärel heidame selili ja teeme energiate taakaalustamise. Vajume sisemise rahu seisundisse ja saame üheks kogu planeediga. Selles seisundis on võimalik täpsustada oma taotlust ja seda korrata. Füüsiline keha justkui kaob ja tunneme end ühena kõige elava ja olevaga. Mõned võivad sellest seisundist edasi liikuda ja jõuda väga kõrge vibratsiooni- ja energiatasemega kristallenergiasse kristallkambris, kohtuda oma kaitseinglite ja vaimse teejuhiga. Protseduuri järel tajud sa maailma teistsuguse paigana, tunnetad oma seotust kõigega siin planeedil.

Enne seansile tulekut mõtle inimesele, kes on sulle oma sisemise ja välise rahu poolest eeskujuks. Kujuta ette, kuidas käituksid, kui sul oleks tema vägi ja võimed. See inimene võib olla ka ajalootegelane või filmikangelane.

Võta seansile kaasa võimlemismatt või fliis ning 1,5-liitrine pudel gaseerimata veega, mille ühiselt sinu jaoks ergastame.

Osavõtutasu: 15 eurot inimese kohta
Toimumiskoht: Kultuurimaja kammersaalis 2. korrusel.

Palun anna osalemissoovist kindlasti enne teada, kohtade arv piiratud. Minu kontaktandmed: e-post: ralf@hagal.ee, tel: 554 8949. Registreerida saab ka ilusalongis Ilusära (salongi kontakandmete nägemiseks kliki siia).

Vaata tutvustavat videot energiate tasakaalustamise kohta:

Rubriigid: energiate tasakaalustamine, ettevotmised, protseduurid. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga