Harmoonia energiast ja kursustest

Kui soovid end ise taskaalustada ja taastada suhet maailmaga, tule HARMOONIA ENERGIA kursusele.

Harmoonia energia – valgus sinu kätes. See annab sulle võimaluse aidata nii iseennast, oma lähedasi kui kogu maailma. Sa tunnetad oma elu loojana turvalises maailmas.

Kursused ja korraldus

Harmoonia energia esimene aste on põhiliselt iseenda jaoks. Sinu kätes voolava energiaga on võimalik aidata ennast aga ka oma lähedasi ja sõpru. Eelkõige on ta siiski tööks iseendaga. Sa õpid kulgema rahus ja tunnetama end osana sellest maailmast. Me oleme unustanud, kui tähtis on tervele maailmale iga tasakaalus ja õnnelik inimene.Paar nädalat enne kursust või selle ajal annan osalejale harjutuse, mis hakkab tööle tema energiakanalitega.
Harmoonia energia I astme kursuse osavõtutasu on 100€. Traditsiooniliselt on oodatud esimese astme kursusel osalema  ka eelmisel aastal pühitsetud. Nende osavõtu tasu on 10€.

Nendega, kes on õppinud Harmoonia energiat kasutama ja sellega koos elama on aeg astuda järgmine samm ning võtta vastu  Harmoonia energia II astme pühitsus.
Harmoonia energia teise astme eelduseks on varajasem osalemine ööbimisega matkal (va.erandjuhud) ja vabatahtlik Harmoonia energia saatmine abivajajaile ja meie planeedile. See aste annab Sinu käsutusse võimsamad energiad enese ja maailma muutmiseks. Lisandub ka oskus saata energiat läbi aja ja ruumi ise kohal viibimata. Sa saavutad tunnetuse turvalisest maailmast, milles elad. Vastavalt oma võimete kasvule saad edukalt praktiseerida ravi alal. Oluline on oskus kasutada energiat igapäeva töödes ja inimsuhetes. Kiirata seda energiat iga oma hingetõmbe ajal. Osavõtutasu on 150€.

Kursused toimuvad Pesa talu aidas.

Seal olev ahi kütab toa kenasti soojaks. Võta kaasa magamiskott. Olenevalt magamis-kotist vaata, kas võtad magamiseks miskit soojemat peale viskamiseks. Öösel võib jahedaks minna. Üldiselt kursuste ajal oleme nii täis positiivset energiat, et eriti sööki ei vaja. Nats näksimist võta kaasa. Kui miskit segast, küsi julgelt.

Kui vajad transporti metsa jõudmiseks anna julgelt teada – keegi võtab su peale.

Harmoonia energia õhtud

Aeg-ajalt toimuvad ka Harmoonia energia õhtud. Pühitsuse saanud kasutavad võimalust harjutada uute partneritega energia praktiseerimist. Täpsemalt sellisest toimunud õhtust: http://www.hagal.ee/uritused/harmoonia-energia-ohtu-5-10/

Registreerimine

Kui soovid tulla Harmoonia energia kursustele, anna endast märku e-kirjaga ralf@hagal.ee või telefonitsi 554 8949.

Harmoonia energiaga seotud lisalugemist kodulehel

1 Response to Harmoonia energiast ja kursustest

 1. Kursusel osaleja tagasiside kirjutab:

  Cau Ralf 🙂

  Ma alustaks kursuse lõpust, sest siis hakkas juhtuma. Pesast välja sõites suure teeni oli kõik ok, edasi hakkas tunduma nagu sõidaksin olles vähemalt keskmises joobes (olen kunagi ammu sõitnud seetõttu oskan võrrelda). Kuna pidin kindlasti veel poodi minema, siis keerasin Laagri Maksimarketisse. Poes käisin ringi nagu unes, terve keha pulseeris ja kõik tundus seal mõttetult rikkalik ja värviline. Oleksin tahtnud sealt välja joosta.
  Mingi hetk panin tähele et ma ei vaata kaupa vaid jälgin inimesi ja nende käitumist hoopis ja seda mis võis olla kellegi käitumise taga. Üritasin pingsalt mõelda mis mul vaja on ja tegin oma ostud ära, olin nagu kuumaks köetud ahi.
  Vihma sadas, auto klaasid muutusid higiseks nagu liikuvas aurusaunas, ventilastsioon töötas küll…käed kleepusid rooli külge… Kui koju Murastesse jõudsin, ootas mind abikaasa ja küsis et mis mul viga on sest nina kõrvalt silmadest alumise lõualuuni jooksid 2 punast laia jutti. Ütlesin et keen lihtsalt energiast üle nagu Tuhala kaev. Ja nii ma tundsin. Vääga eriliselt. Käisin dushi all ja tundsin ennast peale seda nagu kevadine maa.
  Kuna särisesin üleni nagu rikkis telekas ei oska esimesest õhtust peale kursust konkreetselt midagi rääkida. Ma isegi hetkel ei saa, sest sellel õhtul selgus üks tõde mille tormilisest protsessist ja orkaani meenutavast arengust paari päeva vältel võiks kirjutada raamatu.
  Pühapäevast alustasin enda laadimisega, kuna olin päris endast väljas siis suutsin konsentreerudes päris hästi pinge maha võtta .Tegin ka järjest pikemaid kiirkõnde 7-9 km vahel iga päev. See hea energia minu sees oli seoses ühe inimese poolt põhjustatud orkaaniga muutunud kurjaks ja rahutuks ja vajas mingit väljundit, nii ma käisin ja rabelesin ennast füüsiliselt tühjemaks.
  Täielik pööre saabus teisipäeva õhtul olles hingelt katki ja üliväsinud. Minus oli sellegipoolest teadmine, et see on osa vajalikust protsessist. Süda valutas ja olin selles inimeses ja tundes nii kinni kes selle tormi tekitas. Tegin oma meditatsiooni taotlusega vabaneda valust ja sõltuvusest, leida endas uuesti sisemine rahu ja andestada. ja see toimis! Täiega!
  Tundus uskumatuna, aga ma suutsin endalt ise hingevalu ära võtta. On suur vahe, kas kujutada asju ette või tunda. Kolmapäeva õhtul kordasin oma endale tehtavat seanssi sama taotlusega. Eelnevalt olin oma sassis suhtega jälle kokku saanud ja me saime rääkida väga normaalselt, ma nägin teda hoopis teisiti ja oskasin rääkida õigetest asjadest nii nagu hetkel vaja oli. Mulle paistis et ma näen tema hinge et see on nagu opi-laual lahti. Et ma tahan olla ta kõrval ja teda aidata ja ma saan seda teha ennast lõhkumata. Ei ma ei laadinud teda. Aga kuulasin ja vaatasin.
  Neljapäeva hommikul, ehk siis täna ma tunnen et ma lausa õitsen. Tavapärane neljapäeva hommikune töökoosolek möödus minu jaoks üldse mitte ebameeldivalt sest teistele märkamatult suutsin olla täiesti omas maailmas ja vaikselt mediteerida samas mitte kaotades reaalsustaju. See oli kuidagi võimalik, ei oska täpsemalt seletada. See mis ma kursusel omandasin andis juurde tohutult pauerit ja enesekindlust.

  Jah, ma tunnen ja näen et asjad juhtuvad….
  Tänu Sulle Ralf ja teistele, kellega olime koos!

  Päikest,
  Ave

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga