Rännakud harmooniasse

Hei hea teekaaslane,

Just sai kaante vahele minu raamat Rännakud harmooniasse. Kuidas igepäeva elus sündmustega enda tasakaalu viia? Lõpetada kursustega ja kasutada oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Panna oma hirmud ja viha ennast teenima. Sa ei pea ennast tagantjärgi tablettidega turgutama. Muuda elulaadi praegu ja sa leiad eest hoopis kaunima maailma, mis pakub sulle lõputult võimalusi.

Olen ise maadelnud haigustega. Olnud hädas oma viha ja hirmudega. Ma pole olnud piisavalt sihvakas ja tüdrukud on olnud liiga pikad. Mäed on olnud kaugetes maades ja koopad on olnud pimedad. Aja jooksul on viha loonud minus sisemise kindluse. Tüdrukud on lühemaks jäänud või olen ise kasvanud. Mäed on nüüd käe jala juures ja meeli erutavad. Käin neid iga aasta vaatamas. Pimedus on minust kadunud ja koobastes olen leidnud meelerahu. Kõik on võtnud aega ja kulgemist. Aga see on olnud seiklus. Kohati pannud kõhus kripeldama. Tihti mõtlesin varem – oli seda nüüd vaja. Veidi rahunemist ja üleelatud hirm asendub naeratusega. Oli ikka vaja.

Raamatut on jälle võimalik saada kui tuled Pesa talusse matkale või protseduurile.

Siin saad ka kohe pühenduse või autogrammi

 

Kui sul huvi selle teosega rohkem tutvust teha,siis on võimalik seda soetada
Apollo või Rahvaraamatu poekettidest.

 

Interneti teel saad raamatu koju tellida nende linkide alt:

https://www.rahvaraamat.ee/p/r%C3%A4nnakud-harmooniasse/1019330/et?ean=9789949880737

https://www.apollo.ee/rannakud-harmooniasse.html

Müügil ka e-raamat 

Selle saad osta  kui mulle kirjutad. 

 

E-raamatu saad ka Rahva Raamatust või EDRK tellida.

 https://www.rahvaraamat.ee/p/e-raamat-r%C3%A4nnakud-harmooniasse/1021057/et?isbn=9789949881543

esimesed e-raamatud juba leidnud lugeja Kambodzas ja Austraalias.

 

Siin ka üks esimestest tagasisidedest. Aitäh kulla kirjutaja. Väga mõnusad mõtted.

 

Tere Ralf!
 
Eile lugesin läbi sinu raamatu “Rännakud harmooniasse”. Sinu maoõpetusega olen saanud jagu maohirmust. Aastaid tagasi lugesin sinu koduleheküljelt lugu maoga kohtumisest ja see mõjus nii, et kui ma rabas vihma piserdaval varahommikul kohtasin samblal kerratõmbunud rästikut, siis ma ei kartnud teda. Kiitsin tema ilu, sest ta oli tõesti nii ilus ja talle oleks suurepäraselt sobinud pähe kuldne kroon. Vaatasin teda ja imetlesin. Tema vaatas mind. Käisin meetrise raadiusega tema ümber, aga tema muudkui vaatas ja vaatas. Ei ajanud ta keelt suust välja ega läinud ka ära. Ja ma ei kartnud teda ja hinges oli hea ja rahulik olla. Rääkisin ka teistele oma
põgusast tutvusest, aga nemad ainult muigasid mu totaka jutu peale. Teist korda kohtusin maoga Käsmu metsikus rannas. Seisin kivil ja võtsin päikest. Järsku näen, et nastik ujub täpselt minu veesolevate jalgade suunas. Olin viisakas, astusin kõrvale ja andsin talle teed. Aga ma ei kartnud teda. Imetlesin tema voolujoonelist keha ja mõtlesin, et ka temal on meiega sarnane elu. Ka tema käis kas söögijahil või ennast lihtsalt jahutamas. 
 
Lääne-Virumaal maod on võrreldes Saaremaa madudega ikka kordades väiksemad. 90-ndatel käisime lastega Sõrve poolsaarel kivide peal hüppamas. Korraga üks poistest hüüdis: “Ema, tule ruttu siia, vaata mis siin on!” Ja tõesti, kui ma kohale jõudsin, nägin ainult sabasid suure kivi alla kadumas ja need olid tõesti minu käsivarre jämedused nastikud. Tekkis vastik hirmutunne ja me läksime sealt kohe ära. Hiljem nägi abikaasa sisemaal Kärlal kuivanud veekraavis veel üht sellist purakat roomamas. See kõik oli enne sinu õpetuse lugemist.
 
Raamat on asjalik, seal on palju häid grupimeditatsioone ja õpetusi. Seda lugedes tundsin sinu kohalolekut, sinu häält, justkui oleksid seisnud minu kõrval…. Olen kõigile oma tuttavatele seda raamatut soovitanud. Tänu sinu kodukale olen õppinud tegema taotlusi ja need tõesti toimivad. Olen aru saanud, et elus edasi liikumiseks peab olema eesmärk ja siis jõuadki kohale, sest siis asudki selle nimel tegutsema. Pärast sinu juures käimist eelmise aasta talvisel pööripäeval, hakkas elu kardinaalselt muutuma ja nüüd seisan taas teelahkmel mõttega “kuhu edasi”. Üha sagedamini kogen elu uusi õppetunde, mis on jäänud omal ajal õppimata, tuleb uuesti õppida nüüd ja praegu, ja seda ma ka teen. Tean, et ma pean elama ja olema siin ja praegu. Viimasel ajal loen hästi palju vaimset kirjandust ja see meeldib mulle. Samuti kogen iga päevaga, et tõmban ligi sarnaseid inimesi, kes on samuti huvitatud esoteerikast. Ka see meeldib mulle, sest meil on ühised huvid, meil on millest rääkida. Minu reiki meister pakkus välja võimaluse, saada reiki meistriks, aga ma pole selleks veel küps, mul on liiga vähe kogemusi, teadmisi, arusaamisi.
 
Selle aasta talvisel pööripäeval ma Pesa tallu tulla ei saa, sest olen tööl. Aga siiani meenutan pimedat metsamatka, sinu käelt kogetud kuumatunnet, lõkke kuumust oma palgeil, parmupilli helisid ja jube külma aidaööd, prrr…… Reiside pildid on väga ilusad ja neisse on hea sisse minna ja tunda ennast imelisena….
 
Aitäh! Aitäh! Aitäh!
 
Rahulikku jõuluaega!
 
Tervitades ….
 
 
 

Kui loed ära kiirusta. Kui jood kiirelt pudeli veini,jääd purju. Nautides seda sõpradega õhtust õhtusse saad midagi täiesti uut.
Oled koos päiksega, mis viinamarju silitas. Oled külmade talveöödega, kui viinamarjad olid kaetud okstega. Tunned suitsulõhna kui tünnides põletati sütt,et öökülm marju ei kahjustaks. Tunned sõprade südametukseid.

Kui loed Rännakuid rahus,oled koos minuga igas minu Rännaku hetkes.

Vahepeal olen teinud raamatu esitlusi Pärnus ja Pesa talu metsas. 

Esitluslaua kattis Santa Maria.
Mõnus kuiv õhtu. Sai vesteldud raamatust, Peruu matkast.Hetked tähti vaadates ja lõkke paistel teed juues. Kes soovis sai raamatusse pühenduse.

Aitäh kõigile kes minu pidupäeva imeliseks muutsid ja minu rõõmu jagasid. 

Siin mõned pildid, mis pimedas metsas sai tehtud.

 

 

 

Rubriigid: ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga