Tee taotlus, lase Harmoonia energiat – ja kõik on võimalik

Kokkuvõte 23.-24.03.2012 Pesa talus toimunud Harmoonia energia I astme kursusest.

Märtsikuu eelviimasel nädalavahetusel osalesin Harmoonia energia kursusel Pesa talus.

Kursus algas üpris kohe harmoonia energia laskmisega. Natukene imestasin, et kas mingit ettevalmistust siis vaja polegi – kuid Ralf ütles, et harmoonia energia on tegelikult meis kõigis olemas, tuleb see lihtsalt niiöelda üles leida.

Kursusel osales ka mitu II astme pühitsusega inimest. Nemad tegid siiski alguses väikse ülevaate tšakratest ja energia laskmise põhitõdedest, vajadusel Ralf täpsustas või lisas midagi.

Ma tõesti tundsin energiat pealaest sisenemas ja käte kaudu väljumas, aeg-ajalt muutusid käed soojaks ja surisesid mõnusalt. Ralf tuletas pidevalt meelde keele suulakke asetumist (et energia saaks vabalt voolata) ja naeratamist. Seda ma tegingi ja oli hea ning rahulik tunne.

Kahel korral oli meil ka niiöelda jutu-ring, kus osalejad rääkisid oma kogemustest, emotsioonidest ja mõtetest. Mulle need ringid väga meeldisid ja minu arvates võiks neid pea igal üritusel teha. On vabastav jagada ja kuulata teiste jagamist. Tihtipeale saab teiste muljetest ka mõne hea soovituse või idee enda jaoks.

Mitmel korral tuli arutluseks ja harmoonia energia ja reiki erinevus. Paar osalejat olid kunagi ka reiki kursusel käinud, aga kuna ma ise reikiga tegelenud ega kokku puutunud pole, siis ma nendes võrdlustes kaasa rääkida ei osanud. Juttude põhjal on harmoonia energia aga mulle tunduvalt võimsama mulje jätnud ja parima võrdlusena on mulle meelde jäänud, et kui reiki on justkui energia-tramm, mis sõidab üht rada pidi edasi ja tagasi, siis harmoonia energia on justkui energia-auto, millega saab vastavalt vajadusele ka väljaspool rööpaid sõita ja palju rohkem radu avastada ning kogeda.

Kursuse ajal magasin teist korda elus Pesa talu aidas. Kui esimesest korral olin võidelnud unetuse ja külmaga, siis sel korral oli kogemus hoopis meeldivam. Öö möödus kiirelt ja kuigi hommikul ärgates oli süda natukene paha (nimetagem seda puhastusprotsessiks), siis tundsin ennast üldiselt väga hästi ja rahulikult.

Koolitusel veedetud aja jooksul me põhimõtteliselt midagi ei söönud. Kõik olid nii energiat täis, et vajadust toidu järele ei tekkinudki.

Kursus oli väga praktiline ja seltskond väga meeldiv. Keegi ei halvustanud, keegi ei olnud üleolev – õhkkond oli sõbralik, abivalmis, avatud meelega ja täis armastust. Tundsin ennast hästi ja mugavalt.

Meelde jätsin:

  • Pärast kursust tuleks 21 päeva jooksul iga päev vähemalt tund aega endale harmoonia energiat lasta. Harmoonia energia on justkui väike taim, mida kasutades see õitsema puhkeb ja oma tõelised võimed avab.
  • Ole tänulik oma kätes voolava harmoonia energia eest. Harmoonia energia paremaks tunnetamiseks võib teha taotluse, et oma kätes voolavat enerigat tajuda.
  • Kõigepealt peaksime tegelema endaga ja esimese 21 päeva jooksul ei ole soovitav harmoonia energiat teistega jagada. Kui oleme ise tasakaalus ja õnnelikud, siis anname sellega maailmale tunduvalt rohkem, kui end kõrvale jättes ja teisi aitama tormates.
  • Harmoonia energia laskmist on soovitav alustada kroontšakrast. Kõik energiakeskused läbi käia – nii eest kui tagant – ning seejärel võib mõjutada soovitud piirkondi (näiteks taotlusega: mul on terve põlv). Harmoonia energiat ei lasta otse tšakrale, vaid külgedelt.
  • Üks osaleja ravis Harmoonia energia ja taotluse abil on silmanägemist.
  • Usu, et kõik on võimalik – tee taotlus, lase harmoonia energiat ja asjad hakkavad juhtuma.

Laupäeva õhtul mõtisklesin selle üle, et kas midagi on ka teistmoodi. Avastasin, et lisaks sellele, et näen natukene rohkem värve, tunnen justkui rohkem ka kohalolekut. Ma ei ela enam nii palju minevikus või tulevikus, vaid rohkem siin ja praegu, selles hetkes.

Ootan juba järgmist kursust/üritust Pesa talus. Tänan Ralfi ja kõiki osalejaid selle meeldiva nädalavahetuse eest 🙂

Tuuli

Rohkem pilte kevadisest Pesa talust näeb Harmoonia Sfääri blogist:
http://naeratame.hagal.ee/blog/kevade-algus-pesa-talus-2012/

1 Response to Tee taotlus, lase Harmoonia energiat – ja kõik on võimalik

  1. Pingback: Harmoonia energia I ja II astme kursus/praktikum 22.-23.02 | Hagal Õpetus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga