Pildid

Piltide mugavaks vaatamiseks klikkige pisipildil ning siis juba kasutage vasakut või paremat nooleklahvi. Hääd pildinaudingut.

Peruu 2017 sügis

Vanemad pildid asuvad siin: 
http://www.hagal.ee/pildid-alates-2014/
http://www.hagal.ee/pildid-kuni-2014/

3 Responses to Pildid

 1. Tiiu kirjutab:

  Tere. Tahaksin tulla Teie vastuvõtule ja teha oma DNA korda. Kuidas ja millal see oleks lähemal ajal võimalik? Ootan Teie tagasisidet. Tiiu

 2. Ralf kirjutab:

  Tere.
  Palun kirjuta e-mailile või helista tööpäevadel kuni 18.00 ja lepime aja kokku.
  Naeratame
  Ralf

 3. Helbe kirjutab:

  Tere Ralf,

  kas septembri matk on jõus 20.09-23.09 tean siis vabaks võtta. Tegelikult mul mõlgub selline mõte ütle kas see oleks võimalik soovisin septembris minna Tartu dr Trofimova juurde mitte paastuma vaid tal on ka dieedi pakett noh vähese tervisliku söögiga ja intensiivse liikumisega. Aga meelsamine teeks seda tervendaja juures. Olen mõelnud et see võiks kesta nii 2 -3 nädalat võtaksin siis puhkuse ja tegeleksin vaid iseendaga. Kas selline variant oleks võimalik Sinu juures koos liikumiste ja harjutustega ja meditasioonide jne… Mida Sa arvad palju Sa selle aja eest tasu võtaksid ? Võin ka ühiskondliku tööd mingil määral teha kõik sobib lastega olles aiatööde taimede korjamise jne….. Loodetavasti saaksime sobiva tasu kokku leppida. Oleksin väga tänulik ja Sinu kui meistri käe all oleks see palju mõjusam. Võib olla saadad mind sama kuuse alla ja vahepeal käid kurkamas kas hinges olen, see on nali muidugi aga iseenesest hea mõte. Anna mulle siis teada kuidas see võimalik oleks ja kas Üldse on? Ehk Sul on endal häid ideid. Soovin endaga tõsisemalt tegeleda meistri juhendusel. Õnneks hetkel kodus harmooniline saame asjadest rahulikul viisil rääkida ja olen otsustanud et ei vajagi neid asju ja autot. Tean et saan asemele palju parema omal ajal. Otsin väiksemat korterit aga Miku saab alles 15 septembrist uude üüri korterisse minna. Nii et seega ei õnnestu mulgi uut otsida kuna Tal pole kuhugi oma mööblit ja asju kuhugi panna. Kõike head ja õnnistatud päeva!

  Helbe

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga