Lõkkeõhtu metsas 18.01

Jaa, sa vahid tuld ja sa ei mõtle ega taha mitte midagi. Ma olen istunud ööpäev niimoodi üksinda. Ma istun terve õhtupooliku, öö läbi ja järgmise hommikupooliku ja veel pärastlõunani välja. On olnud niisuguseid istumisi. Ja ma tulen tagasi sealt rikkana, kuigi ma ei ole mitte midagi teinud. Inimene läheb niimoodi metsa ja mitte midagi ei tee. Ei tee midagi kasulikku. See on viljakas mittemidagitegemine. See on inimese õigus iseendale, tal on õigus ennast kohelda nii, nagu tema seda õigeks peab. Ja suur häda on selles, kui inimesed arvavad, et nad peavad teiste meele järele elama. Seda mina tean küll, mis see tähendab, kui sa teiste meele järgi hakkad elama, see on midagi hirmsat. Siis on vahel vaja molutada. Minna ära ja molutada kuskil mõnusasti.
                                                                                           — Fred Jüssi ”Mister Fred”

Lähen lõket vaatama 18.01 õhtu kl 19.00. Ja vaatan kohe päris pikalt. Võtan magamiskoti ja aluse ühes ja jään sinna lõkke äärde ka magama. Kui ilm hull, siis vast kolin aita või küüni. Vast sätin isegi väikse varjualuse või telgi üles aga pole kindel Kui kangeks jään siis teen vast tiiru metsa.Nii tunnikese. Ja jälle lõkke äärde. Kui kuulen miskit põnevat häält metsast, vast tiirutan veel.Pinistan parmupilli.Kui kellelgil miski oma pill, võta julgelt ühes. Ma kuulan ka hea meelega.Mediteerin väheke ja arutan elu ja inimeste üle.Hommikul suure molutamise peale teen vähe harjutusi ja vast tiirutan metsas.

Lõkke teen metsa.  100m peale teist Pesa talu silti – 20m peale ERAMAA  silti tee keerab Vasakule metsa. Pesa talu teepealt kenasti näha. Seal on vahepeal seisnud kõetav telk ja ennegi lõke olnud. Auto saab parkida enne Pesa talu silti kus laiem tee või Pesa õue peale.

Kui soovid koos minuga molutada, hüppa punti. Magada võid lõkke ääres või aidas või küünis aga ka lihtsalt koju linade vahele minna.

Võta termosega jooki ühes, taskulamp ja kuivad riided, kui metsas jalad märjaks saavad. Nats näksimist. Miskit võib küpsetada ka.

Molutamise lõpetan kuski laupäev lõuna aeg või nii.

Palun registreeri lõkkeõhtule e-kirjaga ralf@hagal.ee. Kirjuta ka, kas soovid ööbida aidas.

Molutamise maks on 6€.

Molutame koos

Ralf

Rubriigid: ettevotmised, matkad, Pesa talu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga