Energiate tasakaalustamine. Sisemise tervendava väe äratamine.

Hei hea teekaaslane.

Meil kõigil on oma tugevad ja nõrgad küljed. Minu tugevus on mu elulaad.

Enamus inimesi ütleb: “Tehke mu sõnade järgi”. Mina ütlen – tehke mu tegude järgi. Olen ise see, millest räägin. Olen eeskuju. Häbenemata. Kui enamus tervendab läbi kanali tuleva energiaga, siis mul on midagi veel lisaks. Tegutsen ja tervendan õues. Minus on kogu see kogemus, mida olen saanud tegutsemisetest igas mu rakus. Minus on kuuse all magatud ööd, paastumised rännakutel, mägede ja kõrbe kuumav päike. Minuga olles kuuled ka üksikute saarte vaikust ja dzungli kisa varastel hommikutel. Tunned minu jääkülmi hommikuid ja märgi jalgu. Mu eksimusi rajalt ja taasleidmise rõõmu. Tajud mu üks olemist kõige sellega ja millegi veel suurema ja võimsamaga. Kogu loodusega. Olen kõik need katsumused seedinud väljakutseteks ja kogemusteks. Naudin neid. Ma kiirgan kõike seda. Justkui soe ahi. See toimib ka siis kui ma midagi spetsiaalselt ei tee. Elan ja tegutsen rõõmuga. Elu on rõõm ja ma naudin seda. Õpetan seda ka sulle.

Kui tuled minu juurde, siis naeratan Sulle. See paneb ka sinus sisemise rõõmu õitsema. Tasakaalustan kõigepealt su peenenergiad. Seejärel äratan su Sisemise Tervendava Väe. Meis kõigis on see olemas aga enamikus inimestes ta magab. Kui vägi ärkab, hakkab su olemus ennast ise tervendama. Sina pead teda vaid toetama. Number üks toetaja on piisav vee kogus su kehas. Selleks ergastan ma just sulle pudeli veega. Võta ise kaas 1,5l pudel tavalise gaseerimata veega ja saad endale vee, mis toetab su tervenemist ja harmoonias kulgemist. Konkreetseid soovitusi edasiseks saad protseduuri ajal.

Pesa talus toimuvatel tasakaalustamistel kasutan püstkoja energiat. Mind aitavad väekivid ja väkuusk. Tegutseme õues.
Protseduur kestab ca 1-1,5t.

KAUGTERVENDAMINE- TASAKAALUSTAMINE: Selle protseduuri, nagu tava protseduurigi puhul on soovitav lebada. Saab ka istudes. Tavaliselt suhtlen esimesel korral kliendiga mõned minutid telefoni või skypi teel ,vahel ka kogu seansi vältel. Seejärel jätkan ilma sidekanalite abita. Ka siin on vajalik aega sinu enese jaoks nii enne kui peale seanssi. Võta seansi ajaks enda juurde 1,5l pudel veega ,mille paneme särama just sinu jaoks. See vesi hakkab toetama su protsessi edasist kulgu.
Tavaliselt suhtlen esimesel korral kliendiga mõned minutid telefoni või skypi teel ,vahel ka kogu seansi vältel. Seejärel jätkan ilma sidekanalite abita. Ka siin on vajalik aega sinu enese jaoks nii enne kui peale seanssi. Võta seansi ajaks enda juurde 1,5l pudel veega ,mille paneme särama just sinu jaoks. See vesi hakkab toetama su protsessi edasist kulgu.

Soovitusi oma elu särama panekuks leiad minu detsembri algul ilmuvast raamatust “Rännakud harmooniasse”.

Päikest Sulle
Naeratame
Ralf

5 Responses to Energiate tasakaalustamine. Sisemise tervendava väe äratamine.

 1. Evelin kirjutab:

  Tere!

  Paluksin ka infot, kui palju on sellise tasakaalustamise ja puhastamise protseduuri hind.

  Ette tänades tagasiside eest!

  Evelin

 2. Ralf kirjutab:

  Heia
  sellise protseduuri hind on 35€ . aega läheb ca 1,5t

 3. aune kirjutab:

  Tere, kas saaksite pildi abil ka aidata tervendada, poja tervisega midagi lahti

 4. Janne Vaabla kirjutab:

  Tere, soovin tulla individuaalsele vastuvõtule. Vajadusel saadan probleemi kirjelduse.
  Päikest!

 5. Elin kirjutab:

  Tere!

  Sooviksin teada, kas energiate tasakaalustamise ja puhastamise protseduuri hind on sama (35 €) või on see vahepeal muutunud? 🙂

  Tänades
  Elin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga