Tasakaalustamine ja sisemise tervendava jõu äratamine

Protseduuri ajal on soovitav kanda vaba ja avarat riietust. Patsiendil on mugavam lebada selili, kuid protseduuri on võimalik läbi viia ka istudes või seistes, nii individuaalselt kui grupis.Kasutan tasakaalustamiseks ja puhastamiseks ilmaruumi  energiat.Vahel suunan selle läbi enese, vahel loon energiasamba inimese ümber. Äratan inimeses loomuliku tervendava väe. See paneb inimese kõikuma. Nagu tsentrifuugiga eralduvad vanad seisvad energiad.
Pesa talus toimuvatel protseduuridel kasutan ka väekuuse, energiakivide ja püramiidi abi. Protseduuri käigus annan selgitusi ja soovitusi harmoonia saavutamiseks enese ja maailmaga. Seans kestab esimesel korral 1,5 t. Grupi puhul vahel pikemalt. Teistkordne seans tavaliselt 1-1,5t. Võta endale  kaasa 1,5l pudel vee jaoks ,mille paneme särama just sinu jaoks.See vesi hakkab toetama su protsessi edasist kulgu.

Võta endale seansi jaoks aega,nii et sa ei pea kohale kihutama ja hiljem tööle tormama.

KAUGTERVENDAMINE- TASAKAALUSTAMINE: Selle protseduuri, nagu tava protseduurigi  puhul on  soovitav lebada. Saab ka istudes. Lasen ka kaug seansi puhul inimestel seista ja panen nad tasakaalustamiseks kõikuma.
Tavaliselt suhtlen esimesel korral kliendiga mõned minutid telefoni või skypi teel ,vahel ka kogu seansi vältel. Seejärel jätkan ilma sidekanalite abita. Ka siin on vajalik  aega sinu enese jaoks nii enne kui peale seanssi. Võta seansi ajaks enda juurde   1,5l pudel veega  ,mille paneme särama just sinu jaoks. See vesi hakkab toetama su protsessi edasist kulgu.
Seansi kestus on ca 1-1,5t

Video energiate tasakaalustamise ja puhastuse protseduurist:

 

Tasakaalustamine ja sisemise tervendava jõu äratamine on saanud 5 vastust

 1. Evelin kirjutab:

  Tere!

  Paluksin ka infot, kui palju on sellise tasakaalustamise ja puhastamise protseduuri hind.

  Ette tänades tagasiside eest!

  Evelin

 2. Ralf kirjutab:

  Heia
  sellise protseduuri hind on 35€ . aega läheb ca 1,5t

 3. aune kirjutab:

  Tere, kas saaksite pildi abil ka aidata tervendada, poja tervisega midagi lahti

 4. Janne Vaabla kirjutab:

  Tere, soovin tulla individuaalsele vastuvõtule. Vajadusel saadan probleemi kirjelduse.
  Päikest!

 5. Elin kirjutab:

  Tere!

  Sooviksin teada, kas energiate tasakaalustamise ja puhastamise protseduuri hind on sama (35 €) või on see vahepeal muutunud? 🙂

  Tänades
  Elin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga