Harmoonia energia – valgus sinu kätes

Kui soovid end ise taskaalustada ja taastada suhet maailmaga, tule HARMOONIA ENERGIA kursusele.

Harmoonia energiast

Harmoonia energial on 3 astet. Need annavad sulle võimaluse aidata nii iseennast, oma lähedasi kui kogu maailma. Sa tunnetad oma elu loojana turvalises maailmas.

1. aste – Ma olen õnnelik ja naudin oma elu.See aste on põhiliselt iseenda jaoks-õpin kulgema ja tunnetama end osana sellest maailmast.Sinu kätes voolava energiaga on võimalik aidata ennast aga ka oma lähedasi ja sõpru.Eelkõige on ta siiski mõeldud tööks enesega. Me oleme unustanud, kui tähtis on tervele maailmale iga tasakaalus ja õnnelik inimene. Kui me ise ei tööta enda kallal-kes siis veel.Tihti kipume me teisi õpetama ja aitama, kuna ei viitsi enesega tegeleda.

Minu poolt pakutav energia on nagu väike taim, mille me loodusest leiame ja üheskoos kasvama hakkame. Me muutume ja areneme läbi selle energia, samas ka kiirgame ise harmooniat kõigele enda ümber ja lõppkokkuvõttes tervele maailmale. Sinu jaoks saab oluliseks tunnetada tasakaalu endas ja seda hoida. Paraku kipume tavaliselt tagajärgi likvideerima.Paar nädalat enne kursust või selle ajal annan osalejale harjutuse, mis hakkab tööle tema energiakanalitega.

Vaata ka: Pidepunkte harmoonia energia I taseme õpilasele

2. aste – Kursuse eelduseks on varajasem osalemine ööbimisega matkal(va.erandjuhud) ja vabatahtlik Harmoonia energia saatmine abivajajaile ja meie planeedile. See aste annab sinu käsutusse võimsamad energiad enese ja maailma muutmiseks.Lisandub ka oskus saata energiat läbi aja ja ruumi ise kohal viibimata.2.aste annab sulle tunnetuse turvalisest maailmast,kus sa viibid.Vastavalt oma võimete kasvule saad edukalt praktiseerida ravi alal.Oluline on oskus kasutada energiat igapäeva töödes ja inimsuhetes. Kiirata seda energiat iga oma hingetõmbe ajal.

3. aste – Kursuse eelduseks on ühine tegutsemine mingis valgustavas projektis,mille eesmärk on muuta meid mõlemaid paremaks ja läbi selle lisada sära tervele maailmale.3.aste annab sulle tunnetuse enesest kui loojast,kes oma tegemiste ja tegemata jätmistega iga hetk loob oma elu ja maailma, milles me kõik viibime.Sa saad õpetajaks, kes avab oma õpilate energiakanaleid ja töötab meistri energiatega.Sa oled nagu majakas, mis tõmbab enese poole, kuna sinu seltskonnas on lihtsalt mõnus.

Kui oled huvitatud HARMOONIA ENERGIA kursusest registreeri ennast e-maili või telefoniga.

Osalustasu           1.aste 100 €.        2.aste  150€

Harmoonia energia ja reiki

Tihtipeale on küsitud, mille poolest erinevad harmoonia energia ja reiki. Mõlemad on energiad ja heaks abivahendiks nii enda kui teiste aitamisel.
Reiki praktiku kätest voolab reiki energia inimese kehasse just sellele tasandile ja kohale, kuhu kõige enam vaja; harmoonia energiat on pühitsuse saanuil aga võimalik rohkem suunata vastavalt  soovile, taotlusele ja tundele.
Nii harmoonia kui reiki energia tasakaalustavad tšakraid, organismi energeetikat ja täidavad energia puudujääki.

Tehes valikut, kas reiki või harmoonia energia, mõtle sellele inimesele, kes sulle seda vahendab. Sa võid küll saada energia, kuid kas see inimene on sulle ka mentoriks, õpetajaks. Ühe inimese käes on nuga vaid vahend, millega vorsti lõigata ja võid määrida. Meister võib sellega teha vorstist roosi ja võist eiffeli torni. Ta võib ka sama noaga teha puidust kunstiteose. Mõne inimese käes võib terariist muutuda relvaks ta enda ja inimeste vastu.
Mõtle hoolega inimesele, kellega end seod – sa võibolla pead temaga pikalt koos kulgema selleks, et end ka edaspidi täiendada.

Harmoonia energiaga seotud lisalugemist kodulehel

3 Responses to Harmoonia energia – valgus sinu kätes

 1. Pille Kalde kirjutab:

  Tere! 🙂

  Soovin osaleda Harmoonia energia I astme kursusel, 23-24.03.12
  Soovin tagasisidet, kui on veel vaba kohta.

  Parimate soovidega,
  Pille Kalde
  52 33 836

 2. Ralf kirjutab:

  Jah üks koht veel ootab sind.Astu lahkelt punti.Kas vajad transporti.Ole hea saada
  e-mail ralf@hagal.ee täpsemaks kokkuleppimiseks
  Naeratame
  Ralf

 3. margarita priskus kirjutab:

  Tere armas Ralf
  Jõudsime kenasti koju.Oli väga hea kulgemine läbi raskuste ja valu Paukjärve ääres.Olen rahul.Kodus magasin ilma unerohuta nagu kott.Päikest,armastust ja helget kulgemist.Naeratame.Näeme,kuuleme veel.Rita ja Urmas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga