Hea rüht – mai tegu

Kevad, sirgumise avanemise ja avardumise aeg. Kogu loodus ärkab ja virgub. Looduse meeleseisund muutub. Ka meil on aeg ärgata armastusele enese suhtes. Muuta oma meeleseisundit. Oma keha hoiakuga oleme pidevalt üks. See on kodu milles elame. See näitab juba kaugelt, kas me armastame ennast. Kristus ütles, et vanasse lähkrisse uut veini ei panda. Kui valame uue vee nõusse, loputame selle kuidagi automaatselt enne üle. Kui soovime uut meeleseisundit vajame ka uut meele kodu. Armastus vajab avarust, vajab head rühti. Iseeneset peaks sisse juurduma tava ennast sirutada, ja sügavalt hingata 3-4 korda päevas. Kindlasti tasub seda teha enne olulise ja vastutusrikka tegevuse alustamist. Tehes seda enne olulist kokkusaamist anname partnerile varjatud signaali – ma armastan ennast, ma olen tasakaalus, mind võib usaldada. Sirge tasakaalustatud rüht kindlustab sulle avatud energiakanalid. Viimane omakorda annab sulle üks olemise looduse energiatega, koos kõige elava ja ol evaga ühes rütmis võnkumise. Su süda põksub koos kõige elavaga. Sa armastad ennast. Kui voolik murda kokku, siis ei ole sellega võimalik kasta. Vesi ei voola selles. Kui voolik on osaliselt kinni muljutud siis vesi küll voolab seal, aga aeglaselt. Pealegi hakkab takistuse kohale sadestuma mustus, mis omakorda vähendab voolukiirust. Sama toimub ka inimese energiakanalites. Kui need saavad halva rühi ja sisepingete tõttu kokkusurutud jääb meist läbivoolava energia hulk pisukeseks. Allikas hakkab kuivama. Meie, kes me sõltume sellest energiast jääme kängu-haigeks, laisaks, kaob intuitsioon jne. Me ei armasta ennast.

Rühti korrastada on lihtne:
1. Toeta selg vastu seina.
2. Jälgi et kannad, sääred, tuharad, õlalabad ja kukal puudutaksid seina.
3. Tõmba kõht sisse, jälgi, et seina ja vöökoha vahele mahuks pista 2 sõrme. Kui vahe on laiem, pinguta kõhtu sisse.
4. Vaade on suunatud ette.

Nüüd püüa end selles asendis lõdvestada. Astu samm seinast eemale säilitades samas korrektse asendi. Las keha mälu talletab selle. Kujuta ette, oled kui dušši all ja mõnus soe vesi voolab sust läbi. Paneb su vibreerima ja kõikuma. Sa naudid seda ja naeratad. Nüüd astu tagasi seina äärde ja kontrolli oma asendit, eriti kõhtu. Lase ka seina ääres energial endast läbi voolata. Astu veel samm ette, tunneta ennast ja oma ühendust maailmaga – naudi ja naerata. Nii tee kuniks aeaga jätkub.
Armasta ennast.

See on hea harjutus lõunavaheajaks. Sobib ka iga paari tunni takka virgutuseks. Tee seda siis kui ennast armastad, tee ka siis kui selles kahtled.
Vaata ka videot: http://www.hagal.ee/soovituse/hea-ruht/

Rubriigid: ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga