Harmoonia energia I ja II astme kursus/praktikum 22.-23.02

22.-23. veebruaril toimub Pesa talus Harmoonia energia kursus, praktikum.

Võimalik on saada Harmoonia energia I astme või II astme pühitsus. Harmoonia energia pühitsuse saanud harjutavad energia kasutamist endas ja enda ümber harmoonia loomiseks.

Harmoonia energia olemus on harmoonia loomine meie sees, lähiümbruses, Kõiksuses. Luues harmooniat endas, tunneme järjest suuremat üheks olemist kõiksusega, harmoniseeruvad ebakõlad ja paranevad haigused. Harmooniline inimene on õnnelik ja armastav. Tema lähedale sattuvad inimesed harmoniseeruvad tema väljas.

Harmoonia energia esimene aste on põhiliselt iseenda jaoks. Sinu kätes voolava energiaga on võimalik aidata ennast, aga ka oma lähedasi ja sõpru. Eelkõige on ta siiski tööks iseendaga. Sa õpid kulgema rahus ja tunnetama end osana sellest maailmast. Me oleme unustanud, kui tähtis on tervele maailmale iga tasakaalus ja õnnelik inimene. Paar nädalat enne kursust või selle ajal annan osalejale harjutuse, mis hakkab tööle tema energiakanalitega. Harmoonia energia I astme kursuse osavõtutasu on 100€.

Nendel, kes on õppinud Harmoonia energiat kasutama ja sellega koos elama, on võimalus astuda järgmine samm ning võtta vastu  Harmoonia energia II astme pühitsus.
Harmoonia energia teise astme eelduseks on varajasem osalemine ööbimisega matkal (va. erandjuhud) ja vabatahtlik Harmoonia energia saatmine abivajajaile ja meie planeedile. See aste annab Sinu käsutusse võimsamad energiad enese ja maailma muutmiseks. Lisandub ka oskus saata energiat läbi aja ja ruumi ise kohal viibimata. Sa saavutad tunnetuse turvalisest maailmast, milles elad. Vastavalt oma võimete kasvule saad edukalt praktiseerida ravi alal. Oluline on oskus kasutada energiat igapäeva töödes ja inimsuhetes. Kiirata seda energiat iga oma hingetõmbe ajal.
II astme pühitsuse soovijatel on tavaliselt ülesandeks Harmoonia energia teemadel midagi kirjutada, täpsustame registreerimisel. Osavõtutasu on 150€.

Harmoonia energiaga seotud lisalugemist kodulehel:

Koguneme Pesa talus reede õhtul kell 18.30-19.00. Koju minek toimub laupäeval kella 11- 13 paiku.

Praktiseerime ja vestleme Harmoonia energia teemadel. Olenevalt oludest toimub tegevus aidas, küünis või lageda taeva all. Vali piisavalt soojad riided!

Ööbime aidas. See on nüüd talvekindlaks tehtud ja ahjuga varustatud. Kes soovib ekstreemsemat, saab minna magama küüni heinte peale. Magama mineku ja ärkamise aja lepime koha peal kokku.

Magamiseks piisab magamisalusest ja tavalisest magamiskotist. Igaks petteks võid midagi sooja peale viskamiseks võtta. Kui on suvine magamiskott, siis on soovitav magada dressides. Raba kaasa vahetusriided ja pesu. TASKULAMP, ka mõned õue ja toa küünlad teevad olemise hubaseks.
Minu kogemus on, et magades hakkab tihti külm, vaatamata sellele, et aidas on temperatuur normaalane. Tänu enesega tegelemisele ja kõrgele vibratsioonile vabaneb meist vanu energiaid. See on justkui haiguse ajal. Ka siis tajume külmavärinaid ja jahedust. Võta pigem soojem varustus kaasa, et end mugavalt tunda.

Toiduks võta kaasa 1-1,5 l vett ja soovi korral midagi endale söömist, näksimist. Üldiselt on kõigi osalejate energiatase sedavõrd kõrge, et söögiisu ei teki.

Kursus algajatele, Harmoonia energia I aste 100€ (kursus ja pühitsus).
Harmoonia energia II aste 150€ (kursus ja pühitsus).
Nii I kui II astme pühitsuse saamiseks on vajalik osaleda mõlemal päeval, et kogu teadmine ja kogemus kätte saada.
Osalustasu on 6€ neile, kes varem kursuse läbinud, ja tulevad end täiendama.
Osaleda saavad ainult pühitsuse soovijad või need, kellel juba 1. või 2. astme kursus läbitud.

Kui vajad transporti, anna julgelt teada. Pesa tallu kohale sõitmise õpetust vaata siit: http://www.hagal.ee/kontakt/kuidas-kohale-soita

Palun anna osalemissoovist teada saates kiri aadressile ralf@hagal.ee Kui sul on juba I astme pühitsus, siis palun täpsusta, kas tuled lihtsalt harjutama ja ennast täiendama või saama II astme pühitsust.

Üleskutse kursusele tulijatele (vabatahtlik)

Üks või kaks nädalat enne Harmoonia energia kursust  jäta oma menüüst välja lihatoidud ja tarvita tervislikku ning võimalikult vähe töödeldud taimetoitu.
Taimsed toiduained sisaldavad märksa rohkem bioloogilist energiat kui liha. Ainult taimset toitu tarvitades saab keha puhastuda ja puhata ning paraneb ka energiatunnetus.
Valmista toitu armastuse ja hea tundega ning enne sööma hakkamist õnnista ja täna toitu.
Soovi korral võid päev enne kursust teha ka veepäeva.

Rubriigid: ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Harmoonia energia I ja II astme kursus/praktikum 22.-23.02

  1. Ketlin kirjutab:

    Osalen algajate koolitusel ja ootan väga suure põnevusega. Kõik matkad ja kohtumised Ralfiga on nagu retk iseendasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga