Harmoonia sinus – millistest põhimõtetest lähtuda

Selleks soovitan sul juhinduda oma igapäevaelus teatud põhimõtetest, mida jälgides sa laed ennast positiivsusega.                                          

Need põhimõtted on:
1.Mina olen oma emotsioonide peremees.
2.Mina olen(elan) siin ja praegu.
3.Mina austan kõike elavat ja olevat.
4.Mina pühendun oma tööle.
5.Mina olen tänulik mulle osaks saavate õnnistuste eest.
Võta endale aega, mõtle nende põhimõtete üle ja vali igaks tööpäevaks välja üks ,millest sa antud päeval kinni pead.Pakuksin abi selle ülesande konkretiseerimisel.

Mina olen oma emotsioonide peremees.
Kõige painajalikum emotsioon on viha.Selle emotsiooni mõju all kaotate tohutult energiat ja mõne aja pärast tajute jõuetust.Vihastades leidke võimalus kõrvale tõmbuda ja oma emotsiooni süveneda,kui see pole võimalik hingake sügavalt siss,siis välja ja hoidke võimalikult kaua hinge kinni.Nüüd asuge juurdlema kelle või mille peale te vihastasite-kas emotsiooni põhjustas kellegi inimlik viga,kas kegi näeb seda maailma teisiti kui sina ja sa ei suuda seda taluda,kas keegi teguteb teisiti kui sa ise,või vihastad sa enese peale.Peale mõtiskelu tee veelkord hingamine ja saada sellele kelle peale vihastasid armastust.Tean ,et see on raske kuid võimas vahend enesepuhastuseks.

Mina olen(elan) siin ja praegu.
Selle võiks ka sõnastada-ära muretse,kuid juba viimane sõna laeb teid selle negatiivse energiaga.Sattudes nõiaringi ,kus painavate mõtete kiirrongid kihutavad teist üle on teil puudus vaimsest energiast.Enese tasakaalu viimiseks tee energeetilisi harjutusi-näiteks 5-tiibetlast.Need harjutuse sobivad ka viha küüsi langedes.Nüüd teadvusta oma mure põhjus.Tihti on nõiaring peale energiataseme tõstmist lõhutud ja sa näed lahendust.Vastasel juhul on sulle abiks küsimused-mille üle ma muretsen, mis on kõige hullem mis juhtuda saab,kas ma näen vaid negatiivst pilti.Peale neid küsimusi tuleks teha plaan olukorra lahendamiseks ja asuda tegutsema.Olles juba masinavärgi käima lükanud ja tegutsedes tulevad lahendused iseenesest.

Mina austan kõike elavat ja olevat.
Austus haarab kõike siin imelisel planeedil,tunneta et kõik siin on sama väärtuslik kui sa ise.Tea et kõigel siin on teadvus,mis on samaväärne inimese omaga, kuid oma uhkuses me ei soovi seda tunnistada.Me kõik oleme osa tervikust mis on üksteisest läbi põimunud. Mida iganes me teeme, teeme endale. Tea et ka sa ise oled enese austust väärt. Mõtle sellele, et su positiivne pilk,mõte oma korterile,naabrimehele, koerale tänaval, puule, kivile, sõbrale….. muudab terve maailma paremaks.Seetõttu mõtle ja vaata kõike positiivselt. Leia kohad kus saad oma mõttemalle muuta.

Mina pühendun oma tööle.
Teen seda rõõmuga,pingutan hea tulemuse nimel ,kui miski ebaõnnestub analüüsin ja teen korrektiivid. Ma ei püüa olla parim ja selle nimel vinti üle keerata. Austan kriitikat, see viib mind edasi.Võtan hea töö eest väärilist tasu.Ma ei tööta raha nimel. Tean, et hea tulemuse nimel on vaja end täiendada,mõtiskleda,puhata.Tundes, et töö seab piirid mu vaimsusele, loomingulisusele või vabadusel,kahjustab tervist,otsin ma uue töökoha või vahetan ametit.

Olen tänulik kõigi õnnistuste eest.
Oleme tihti nii mures asjade üle, mis meil puuduvad,me ei märka kõike ilusat millega meid on õnnistatud.Mõtle lihtsatele asjadele,mis on sinu ja meie kõigi jaoks, pane need kirja – päike, vesi, soojus, taimed, loomad, loodus, sõbrad, pere, kodumaa….. võid ise jätkata. Keskendu hetkeks elule ilma millegi selliseta.Mõtle,mis on rikkus sinule, mis etiooplasele,kes sureb jänusse.Loe veel kord kokku kõik millega sind on õnnistatud.
Tegutse nende põhimõtete järgi vähemalt kuu ja sa näed et su elul on hoog sees.

One Response to Harmoonia sinus – millistest põhimõtetest lähtuda

  1. Adele Marie Pärnamägi kirjutab:

    Ralf Sa oled supertubli. Nii ergas ja võimas valguses käija. Mul on väga hea meel , et ma Sind tean. Minu jaoka oled sa vaimne Isa. Tänu kõige eest , mis minu heaks oled teinud.
    Küllusesarvest õnnistusi Sulle, nii rahavoogude , klientide voolu , huvitavate inimeste , kui valgusele avanemise osas.
    Las ükssarvik kappab lahti väravad kust algavad sirged laiad teed. Kõigeni mida saavutada soovid.Sa oled briljantne. Mingu Sul hästi. Inglid hoidku Sind.
    austuses ja armastuse valguses Adele Marie Pärnamägi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga