06.02-07.02 Harmoonia Energia kursus – Kuidas õppida siseenergiaid tunnetama

REEDE-LAUPÄEV algusega kl 19.00 toimub Pesa talus aidas Harmoonia Energia kursus ja praktikum.

Kogunemine alates kl 18.30. Võimalus saada 1. ja 2. astme pühitsust. Võid tulla ka oma eelnevaid teadmisi värskendama. Harjutused sisemise energia tunnetamiseks. Üksi ja paaris.

Lõpetame laupäeval 12.00-13.00 aeg. Sõltub osavõtjate arvust ja hetke vajadusest.
Kursus algajatele, Harmoonia energia I aste 100€ (kursus ja pühitsus).
Harmoonia energia II aste 150€ (kursus ja pühitsus).

Nii I kui II astme pühitsuse saamiseks on vajalik osaleda mõlemal päeval, et kogu teadmine ja kogemus kätte saada. Osalustasu on 6€ neile, kes varem kursuse läbinud ja tulevad end täiendama. Osaleda saavad ainult pühitsuse soovijad või need, kellel juba 1. või 2. astme kursus läbitud.

Kui vajad transporti, anna julgelt teada. Pesa tallu kohale sõitmise õpetust vaata siit: http://www.hagal.ee/kontakt/kuidas-kohale-soita

ÖÖBIMINE ON PESA TALU KÜÜNIS VÕI AIDAS. SOOVI KORRAL OMA TELGIS VÕI VÄEKUUSE ALL. Varustusest vajad veel taskulampi, sooje riideid, magamiskotti. Vast veelgi midagi, mõtle ise oma talupoja tarkusega. Esita küsimus oma sisemisele tarkusele.
Võta kaasa veidi sööki ja jooki. Kursustel kõrgemas vibratsioonis olles sööki eriti ei kulu. Vett vajad kindlasti. Kui pudel on, siis vett saad Pesa talust.

Palun anna osalemissoovist teada saates kiri aadressile ralf@hagal.ee. Kui sul on juba I astme pühitsus, siis palun täpsusta, kas tuled lihtsalt harjutama ja ennast täiendama või saama II astme pühitsust. 2. ja 3. astme pühitsuseks vajalik kirjutada kursusetöö. Selle teema lepime varasemalt kokku.

Enne kursust loe läbi ja mõtiskle: http://www.hagal.ee/ralf-ma-ei-saanud-puhitsust/

Rubriigid: ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga