Ralf, ma ei saanud pühitsust!

“India kaupmees oli kuulnud kui oluline on surma hetkel hoida meeles jumalat ja lausuda viimasel hingetõmbel ta nime. Et miski ei jääks saatuse hooleks pani ta oma poegadele jumalate nimed – Krishna, Vishnu, Ganesha. Ta plaan oli lihtne. Surres meenutab ta poegi, hüüab nende nime ja saab ühenduse kõige vägevamaga. Tema kodus, kus asus ka pood jõudis kätte lahkumise tund. Krishna, Vishnu, Ganesha- pojad olid selleks hetkeks valmis ja jooksid hüüdmis peale tema juurde. Kaupmees nägi oma poegi ,mõtles jumalale, naeratas. Järgmisel hetkel kattis ta nägu hirmu vari. Pojad, pojad, kes teist poodi valvab. Ja seejärel ta lahkus jäädavalt.”

Pesa talu. Laupäeva keskpäev. Juturing peale Harmoonia energia pühitsust.
Jutupupulk käib käest kätte. Aitäh mul oli väga mõnus. Suur tänu kõigile seltskonna eest. Aitäh Ralf…. Aitäh , aitähh, aitähh aga mul on kiire, pean juba järgmisel pühitsusel olema.
Keegi on pikali maas lõtvunud ja naudib hetke kõigi oma rakkude ja olemusega. Ta ei suuda sõnades end väljendada. Ta kulgeb Harmoonias. Ta tuli Pesa tallu juba eelmine päev. Ta tuli JALA Jõgisoolt umbes 6 kilomeetrit. Tema kursus algas palverännakuga endasse. Pakkusin talle transat, aga ta tegi oma õige valiku. Rändas kohale. Ta aitas mind maatöödes. Me avasime päeva jooksul üksteise kanaleid. Miski pole ühepoolne. Ta avas ka minus miskit.

Kursuse tulemust hakkame looma sellest hetkest kui teeme otsuse kursusel osaleda. Me oleme kõik omavahel seotud rohkem kui suudame ette kujutada. Nähtamatute õrnade niitidega. Iga hetk on meie valik, milliseid sidemeid ja niite me tugevdame, millised ühendusi lõdvendame. Kui sa teed varakult otsuse osaleda Harmoonia Energia kursusel siis hakkad sa sellest hetkest looma oma sidemeid Harmoonia Sfääriga. Sulle võis info kursusest tulla viimasel hetkel. Sind lõi nagu pikne äratundmine, see on valgus mille poole tahan lennata. Ka siis saad sa kindlasti hea tulemuse. Nagu raketiga läbid sa tee milleks kellegil kulus nädalaid ja maandud harmoonia sfääri südames.

Ralf ma soovin nii väga kursusele tulla aga mul pole magamiskotti. Mu elu unistus on sada harmoonia energia pühitsus, kas ma saaksin alusmati. Ma tunnen, et harmoonia on mulle väga oluline, aga mul on väga kiire. Ma jään natuke hiljaks. Ma soovin nii väga harmooniat aga ma pean täpselt kell kümme olema autoteeninduses. Mul on juuksuri aeg kell…

Hea tulemus tahab pühendumist. Saamaks ühenduse Harmoonia Energiaga veetsin kuu aega oma kodu lähistel Harmoonia kuuse all. See koht oli kogu minu maailm. Ma olin kogu oma olemusega seal. Ma ei mõelnud sõõgist joogist, elust mujal maailmas. Umbes kuu möödudes ma küll lahkusin kuuse alt, kuid iga öö poole aasta jooksul veetsin samas paigas. Ma vist ei maganud. Kõik see aeg olin justkui roosakas-lillakas udus. Ma sain mida taotlesin ja olen selle üle tänulik. See mille sain pole üksnes mulle, see on kõigile soovijaile.

Pühendumist vajad igapäeva elus, spordis, töös kui soovid head tulemust.
Olen sportlasena tegutsenud rattaspordis, karates, sõjaväelaste mitmevõistluses, patrullvõistlustel nagu Erna retk. Saamaks pjedestaalile rahvusvahelistel võistlustel lõime endale treeninglaagrite süsteemi. Eestis puudub korralik takistusriba, millel harjutada. Saamaks head tulemust käisime aastast aastasse treeningutel Riias, Lahtis, Hammelburgis Saksamaal. Keskelt läbi üks kuu aastas kulus treeniglaagritele. Sellele lisandusid laskmised, jooksud, ujumine aastaringselt eestis. Võistlustel loeb iga nüanss ettevalmistuses. Minu eestvedamisel lõikasime oma sõjaväe võistlusvormil ära voodri, taskud, krae ja värvli paksendused, mütsi voodri ja noka plastiku. Vorm sai ca 600 grammi kergem. See oli keskendumine, kus miski ei jäänud kahe silma vahele. Tulemuseks olid kõrged kohad rahvusvahelistel võistlustel. Minu medalid tuhmuvad, aga energia ja info, mille nende omandamisel kogusin teenivad mind endise väega.

Kursus algab. Istume küünis põhkudel. Ootame minuti, rahuneme, teise veel. Meie ümber on õhtune rahu. Keegi lõpetab oma pika moobiili dialoogi ja ühineb meiega. Kas ta teab, et pikem kui kolme minutiline kõne lööb aurasse korraliku augu. Lamame ringis, lõõgastume. Mängin parmupilli, mediteerime. Miski meie olemusest lendab kõrgele ja kaugele harmoonia sfääri. Oleme rahus. Tuleme tagasi siia ja praegu-rahunenult. Oleme loonud kontakti oma sisemise tarkusega. Jutupulk läheb ringis rändama. Tutvustame end ja põhjust, miks me siin oleme. Kuskilt kostab mütsatus, teine veel. Autouksed lüüakse kinni. Vali jutukõmin tuleb küüni poole. Mõned tähtsad asjad omavahel vaja ju selgeks rääkida. Küüni jõutakse momendil kui juturing lõpeb. Pistan pulga tulijate pihku. Nad ei suuda midagi öelda. Nad ei tea miks nad siin on. Nad pole meiega, vähemalt hetkel.
Karates siseneb hilineja Dodjosse – saali ja põlvitab ukse kõrvale. Ta hingab sügavalt ja mediteerib viimaks end tasakaalu Dodjos valitseva õhkonnaga. Grupiga ühineb ta peale seda kui Sensei on tema juurde tulnud ja nad on omavahel kummardanud. Selleks kulub vahel 10-15 minutit. Sensei otsustab, millal hilineja on küps teistega ühinema.

Küünis pimeneb. Siin puudub elekter ja sellega kaasnev pidev 50hz võnge, mis muidu meid kõikjal saadab ja elu mõjutab. Siin oleme vabad. Kursuse esimene päev saab läbi. Ralf, kus mu magamiskott on-sa lubasid. Ralf, mu magamisalus. Ralf ma tahaksin mobiililaadijat.Ükspuha kas suure või väikse auguga mul kaks mobiili. Ralf, mis kell me homme lõpetame ma PEAN…

Hommik. Osa on maganud küünis, osa Harmoonia kuuse all. Päike paitab mu nägu. Kaste särab. Sätime ennast ringi. Harmoonia harjutused ootavad tegemist. Avan end hinges harmooniale. Ralf sa unustasid mulle mobiili laadija.

Alustan Harmoonia kuuse all pühitsustega. Võtan endale rahulikult aega. See pole kinoseanss, mis algab 9.15 ja lõpeb 10. 45. Pühitsuse kestus pole ette ennustatav. Mul on olnud juhuseid, kus 2.astme pühitsus kestab 1,5 tundi. Sel juhul olen jätnud küll inimese protsessi ja jätkanud vahepeal kellegi teisega.
Olen teinud erandkorras pühitsusi ka väga kiirelt. Need on olukorrad, kus tõenäosus selle inimesega veelkord kohtuda on väga väike.

Ma arvestan alati kõigi nendega, kes on võtnud aega ja soovivad koos minuga head tulemust. Nagu sina, muutun ka mina peale iga pühitsust. Kursuse eesmärk on kogeda. Tunnetada endas harmooniat ja rahu, jagada seda. Saada pühitsus. Kõike muud saad ise kodulehelt uurida. Sinu jaoks on kõik materjalid, mida vajad peale pühitsust üksipulgi kodulehel välja toodud. Seal on õpetusi, kursusel osalejate muljeid ja kursusetöid , mis avavad Harmoonia Energia erinevaid tahke.

Aastaid tagasi Soomes karate treenerina tegutsemist alustades kukkus mul algul üllatusest suu lahti. Treener ajas õpilasi riietusruumist välja, kuivatas higiseks läinud matti, sättis jalanõusi ukse juures ritta ja veel palju muud. Eestis ma õpetasin kulgemist mööda karate-Dod – teed. Ma olin vaba pudi-padist ja pühendusin õpetusele. Ka nüüd soovin ma pühenduda õpetusele. Käitumine, mis on 3-4 inimese puhul normaalne, ei sobi 23 inimese puhul.

Anna andeks, et pole sellel teemal varem rääkinud. Pole rääkinud ei saa ka nõuda. Pigem on see mulle meeldetuletus. Mugav on lasta asjadel ise kulgeda. Raske on mõned lihtsad tõed endale ja teistele meelde tuletada. Pagana mugav on niisama loha lasta. Kahjuks ei saa siis tulemust. Antud juhul pühitsust. Sa küll saad midagi, kuid tulemus võiks olla märksa säravam. Tundub, et on asju, mis tahavad mitmeid kordi üle rääkimist. Naeratuse ja sisemise rahuga.

Siin siis kursusele , ka matkale tuleja meelespea:

Kui tuled kursusele, siis tee oma otsus varakult. Peale seda kui oled mulle oma soovist teada andnud tekib meie vahel side. See loob eelduse kursuse parimaks õnnestumiseks. Usalda ka äratundmist, mis tuleb kui välk selgest taevast.
Muutus sinus algab juba enne meie kohtumist. Enne kursusele jõudmist käitu kui looja. Alusta kasvõi nädalaks miskit uut oma elus. Söö taimetoitu. Jaluta või võimle hommikul. Tunneta paar korda päevas OMA südame lööke või hingamist. Soovitusi leiad ka siit: http://naeratame.hagal.ee/

Kursusel vajad sa magamiskotti ja alust. Mõtle, kas olen sulle õpetaja või laomees. Kui olen õpetaja leiad sa ise koti ja kõik muu. Su varustus on tahtmises helistada paarile tuttavale või poodi minna. Tihti ka viitsimatuse taga kuskilt kaugemalt asju kaasa vedada. Kui olen laomees organiseerin sulle kõik vajaliku, naeratusega. Sel juhul tule varakult enne kursuse algust ja võta vajalik. Tagasta puhtana.

Varustusest võid vajada veel taskulampi, mõni vajab sääsetõrjet(mina ei kasuta). Sügisel, talvel sooje riideid. Vast veelgi midagi, mõtle ise oma talupoja tarkusega. Esita küsimus, mida vajad oma sisemisele tarkusele. Kõikvõimalikud laadijad võta ise kaasa.

Võta kaasa veidi sööki ja jooki. Kursustel kõrgemas vibratsioonis olles sööki eriti ei kulu. Vett vajad kindlasti. Kui pudel on saad vett Pesa talust.
Mobla soovitan kursuse ajaks ära unustada. Vestlus mobiiliga, mis kestab üle 3 minuti, hävitab su peenmateeria keha-aurat.

Kui jõuad autoga metsa, võta hoog maha, rahune. Siin liigub palju loomi ja roomajaid, kes siin elavad. Sa ei soovi ju olla mõrtsukas. Väravast sisse tulles kulged pühalpinnal. Hoia sisemist ja välist vaikust.

Siin elab palju loomi, linde, kahepaikseid ja putukaid, keda sa ei pruugi isegi tähele panna. Nad kõik austavad ja armastavad sind ja soovivad sinust rõõmu tunda. Käitu nende kui parimate sõpradega ja nad vastavad sulle samaga. Nad kõik on PESA talupere liikmed.
Vaata ka Pesa talu hea tava: http://www.hagal.ee/kontakt/pesa-talu-head-tavad/

Kui hilinesid, leia meid üles ja vaata mis toimub. Ära sega meditatsioon või juturingi. Oota uksel, või veidi eemal kui sind kutsutakse. Rahune ja sulandu rahusse. Kui aida uks on suletud, koputa ja oota. Avataks peale meditatsiooni lõppu. Lihtne reegel – kui ei oska täpselt tulla, tule varem.

Kursus lõppeb siis kui kõik tehtud. Ajad on ligikaudsed. Protsessi kulg pole ette teada. Kui ütlen välja täpse aja, ei saa ma garanteerida head tulemust. Soovi korral võid varakult enne kursuse algust, ka mõni päev varem kohale tulla. Pühendume koos Pesa talu tegemistesse. Ka lahkuda võid hiljem. Lepi selles minuga varem kokku. Oma prügi vii tagasi linna.

Tänan ,et kulged koos minuga Harmoonia teel. See on mõnus.

Ralf

NAERATAME

Rubriigid: ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga