Viie keha loeng ja energiate tasakaalustamine Pärnus 10.01

10. jaanuaril olen Pärnus. Võimalus individuaalseks vastuvõtuks, toimub loeng ja energiate tasakaalustamise protseduur grupile.

10. jaanuaril algusega kell 18.00 Pärnu raamatukogus loeng  “Inimese 5 keha ning alateadvus ja selle mõjutamise võimalused“

Teemad loengul:

  • Kuidas hoida viit keha (füüsiline, aura-, ego-, õndsuse- ja mentaalkeha) tasakaalus ja neid arendada?
  • Kuidas on erinevad kehad seotud alateadvuse ja teadvusega, kuidas tasakaalustada teadvust ja alateadvust?
  • Mis toimub inimesega stressi ajal – kas meid valitseb siis teadvus või oleme iidsete reflekside mõju all?
  • Mis toimub erinevate kehadega inimese surma puhul?

Vaata tutvustavat videot inimese kehadest: http://www.hagal.ee/videod/video-inimese

Võta kaasa 0,5-1,5l pudel tavalise gaseerimata veega. Aktiveerime selle loengul sulle vajaliku väega ja informatsiooniga.

Vaatame ka kiirelt mõne energia harjutuse ja mediteerime.

Osalemisrõõm: 10  eurot kohapeal  või ülekandega (a/a arvele 10220095828012 , Enesetäiendajate Selts, märksõna: 10. jaanuar. + osaleja nimi). Ettemaksuga tasujatele kuni 8 . jaanuar 2013 hind 8 €.

10. jaanuaril kell 16.00 Pärnu raamatukogus energiate tasakaalustamise protseduur grupile

Eesmärk oma emotsioonide, tunnetega tegeleda. Tegeleme vihaga. Kohati on see tunne meisse nii sügavale surutud ja peidetud. Leiame ta endas ja laseme endast minema.

Vestleme, igaüks teeb oma taotluse, järgnevad energia- ja hingamisharjutused. Seejärel heidame selili ja teeme energiate taakaalustamise. Vajume sisemise rahu seisundisse ja saame üheks kogu planeediga. Selles seisundis on võimalik täpsustada oma taotlust ja seda korrata. Füüsiline keha justkui kaob ja tunneme end ühena kõige elava ja olevaga. Mõned võivad sellest seisundist edasi liikuda ja jõuda väga kõrge vibratsiooni- ja energiatasemega kristallenergiasse kristallkambris, kohtuda oma kaitseinglite ja vaimse teejuhiga. Protseduuri järel tajud sa maailma teistsuguse paigana, tunnetad oma seotust kõigega siin planeedil.

Enne seansile tulekut mõtle inimesele, kes on sulle oma sisemise ja välise rahu poolest eeskujuks. Kujuta ette, kuidas käituksid, kui sul oleks tema vägi ja võimed. See inimene võib olla ka ajalootegelane või filmikangelane.

Võta seansile kaasa võimlemismatt või fliis ning 1,5-liitrine pudel gaseerimata veega, mille ühiselt sinu jaoks ergastame.

Osalemisrõõm: 20 eurot inimese kohta.

Palun anna protseduuril osalemise soovist kindlasti enne teada, kohtade arv piiratud. Registreerida saab e-kirjaga: ralf@hagal.ee

Soovi korral võimali kokku leppida individuaalne vastuvõtt Pärnus. Selleks kirjuta ralf@hagal.ee või helista tel 554 8949

Rubriigid: ettevotmised, loengud, protseduurid. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga