Raviprotseduurid ja energiate tasakaalustamine Saaremaal 13.-15.1

14.-15. jaanuaril Saaremaal Ajamajas individuaal raviprotseduurid ja energiate tasakaalustamine.

Tasakaalustumistele registreerumine e-mailiga ralf@hagal.ee või Ajamajas asuvas kosmeetika salongis AJAPEATUS.

Pühapäeval 13.01 kell 10.30 Salme koolimajas shindo harjutused, meditatsioon, vestlus energiaharjutuste ja eneseotsingute teemal. Õpime Harmoonia energia harjutusi.

Energiate tasakaalustamine grupile 14.01 kell 18.00 Ajapeatuses

Eesmärk oma emotsioonide, tunnetega tegeleda. Tegeleme vihaga. Kohati on see tunne meisse nii sügavale surutud ja peidetud. Leiame ta endas ja laseme endast minema.

Vestleme, igaüks teeb oma taotluse, järgnevad energia- ja hingamisharjutused. Seejärel heidame selili ja teeme energiate taakaalustamise. Vajume sisemise rahu seisundisse ja saame üheks kogu planeediga. Selles seisundis on võimalik täpsustada oma taotlust ja seda korrata. Füüsiline keha justkui kaob ja tunneme end ühena kõige elava ja olevaga. Mõned võivad sellest seisundist edasi liikuda ja jõuda väga kõrge vibratsiooni- ja energiatasemega kristallenergiasse kristallkambris, kohtuda oma kaitseinglite ja vaimse teejuhiga. Protseduuri järel tajud sa maailma teistsuguse paigana, tunnetad oma seotust kõigega siin planeedil.

Enne seansile tulekut mõtle inimesele, kes on sulle oma sisemise ja välise rahu poolest eeskujuks. Kujuta ette, kuidas käituksid, kui sul oleks tema vägi ja võimed. See inimene võib olla ka ajalootegelane või filmikangelane.

Võta seansile kaasa võimlemismatt või fliis ning 1,5-liitrine pudel gaseerimata veega, mille ühiselt sinu jaoks ergastame.

Toimumiskoht: Ajamajas asuv kosmeetikasalong AJAPEATUS.
Osavõtutasu: 20 eurot inimese kohta.

Palun anna osalemissoovist kindlasti enne teada, kohtade arv piiratud. Registreerida saab Ajamajas Ajapeatuse salongis või võttes ühendust minuga: e-post: ralf@hagal.ee, tel: 554 8949.

Vaata tutvustavat videot energiate tasakaalustamise kohta:

Rubriigid: ettevotmised, protseduurid. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga