Veebruar – Laula ennast harmooniasse

Sa märkad, et kui tood kuuldavale oma hingeheli, hakkad hingama sügavamalt ning rütmilisemalt. Sa võid alustada, lastes helidel lihtsalt endast väljavoolata, kuni leiad ilusa ning mugavalt tekitatava tooni. See aitab sul puhastada oma aurat ning tõsta vibratsiooni vaid sel moel, et lased ilusatel ning meeldivatel helidel kõlada.
Sanaya Roman “Elamine rõõmus”

Võta endale hetk. Ümise midagi või laula. Laula endale. Leia endale kordamiseks väelaul või õhtuti hällilaul. Ka rahvalaul on hea. Regilaulud ongi loodud maailma muutmiseks.

Kui sa midagi kuulad, siis sa oled passiivne. Isegi kui laulab suur meister suurepäraselt. Sa saad kuulamisest vaid emotsiooni. Loojaks saad siis kui hakkad ise laulma, ümisema või leelotama. Sa mõjutad otseselt oma energiakeha ehk aurat. Ka tsakrad ehk väekeskused tasakaalustuvad. Muutub ka energeetiline pilt sinu ümber. Ruum ja õu puhastub. Sa oled kõikvõimas. Ma usun seda. Kui sina laulad, hakkad ka sina uskuma.

Hea viis ennast korrastada on tsakrate laul. Siin on häälikud omas järjekorras. Nii kuis kehale kõige paremini meeldib. Ma ei tea mis kõrgusega ja kui pikalt laulda. Aga sina tead. Sa tunnetad seda oma kehaga ja lõõritad täpselt niipalju kui vaja. Mõnuga, armastusega.
Leia aega väikseks üminaks bussis, trammis või jalutades, ka autos. Nii mõnus kui tajud kuidas sinu laulu ja keha võnge läheb resonantsi bussi surinaga või vee vulinaga. Te laulate koos. Tekib ülemheli, mis on eriti võimas tasakaalustaja.

Seisatu hetkeks ja keskendu oma jalgadele. Löö mõned korrad kandu vastu maad. Tunne maaga ühendust. Nüüd oled veel võimsam. Sa laulad koos Emakese Maaga. Vaata: http://www.hagal.ee/soovituse/tsakrate-laul-aktiveerimiseks-ja-tasakaalustamiseks/

Leia päeva jooksul aega endale ja laulule. Sisemisele rõõmule endas. Rohkem ära otsi, mis ja kuidas. Keha ja meel juhivad sind ise. ALATI.
Usalda ainult.

Rubriigid: ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga