Tšakrate laul – aktiveerimiseks ja tasakaalustamiseks

Hea vahend tšakrate tasakaalu viimiseks on laul. Keskendu alumisele, juurtsakrale, kujuta ette punast värvi pildil näidatud kohas ja laula (ümise) UUU . Järgmise, sakraaltsakra jaoks kujuta ette oranzi värvi ja laula ÕÕÕ. Energiatsakra puhul kujuta ette kollast ja laula AUM. Südametsakra värv on roheline või roosa ja laul AAA. Kõritsakra värv on sinine ja laul EEE . Kolmanda silma tsakra värv jääb sügavsinise ja lilla vahele, kujuta seda ette ja laula III. Pealael oleva kroontsakra värviks kujuta midagi hõbedase kuldse ja elektrisinise taolist, laula OM.

Su tšakrate värvid on pidevas muutuses ja täpne toon pole kõige olulisem. Kõiki häälikuid laula vähemalt 3 korda, suurem korduste arv annab ka parema efekti. Võid kasutada iga vaba momenti, et vaikselt ümiseda.  Hea on kui suudad lauldes mängida helikõrgustega – alumise tsakra madal toon muutub vastavalt heliredelile iga tsakra puhul kõrgemaks.Kui sa seda ei suuda, pole põhjust muretseda. Hakka harjutama ja tasapisi suudad sa oma häält üha paremini valitseda, see muutub kõlavaks,mis näitab ka sinu paranenud kontakti ja harmooniat ümbritseva maailmaga. Hea põhjus mitte teha on — ma ei mäleta ju neid silpe ja häälikuid — sellisel juhul laula lihtsalt OM, ka see üksi aitab sind täiega.
Võta endle hetk. Ümise midagi või laula. Laula endale. Leia endale väelaul, mida korrata või hällilaul õhtul. Ka rahvalaul on hea. Regilaulud ongi loodud maailma muutmiseks.

Kui sa midagi kuulad oled sa pasiivne. Isegi kui laulab suur meister suurepäraselt. Sa saad kuulamisest vaid emotsiooni. Nii kui hakkad ise laulam, ümisema, leelotama oled looja. Sa mõjutad otseselt oma energiakeha, ehk aurat. Ka tsakrad, ehk väekeskused tasakaalustuvad. Muutub ka energeetiline pilt sinu ümber. Ruum ja õu puhastub. Sa oled kõikvõimas. Ma usun seda. Kui sina laulad , hakkad ka sina uskuma. Hea viis ennast korrastada on tsakrate laul. Siin on häälikud omas järjekorras. Nii kuis kehale kõige paremini meeldib.

Mis kõrgusega ja kui pikalt laulda. Ma ei tea. Aga sina tead. Sa tunnetad seda oma kehaga ja lõõritad täpselt niipalju kui vaja. Mõnuga, armastusega.
Leia aega väikseks üminaks bussis, trammis või jalutades, ka autos. Nii mõnus kui tajud kuidas sinu laulu ja keha võnge läheb resonantsi bussi surinaga või vee vulinaga. Te laulate koos. Tekib ülemheli, mis on eriti võimas tasakaalustaja.
Seisatu hetkeks ja keskendu oma jalgadele. Löö mõned korrad kandu vastu maad. Tunne maaga ühendust. Nüüd oled veel võimsam. Sa laulad koos Emakese Maaga.

Leia päeva jooksul aega endale ja laulule. Sisemisele rõõmule endas. Rohkem ära otsi, mis ja kuidas. Keha ja meel juhivad sind ise. ALATI .

Usalda ainult. SA OLED JUBA TEEL.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga