Harmoonia energia kursus/praktikum 2.-3.11

2.-3. novembril toimub Pesa talus Harmoonia energia kursus.

Harmoonia energia pühitsuse saanud harjutavad energia kasutamist endas ja enda ümber harmoonia loomiseks. Võimalik on saada Harmoonia energia 1.astme pühitsus.

Harmoonia energia olemus on harmoonia loomine meie sees, lähiümbruses, Kõiksuses. Luues harmooniat endas tunneme järjest suuremat üheks olemist kõiksusega, harmoniseeruvad ebakõlad ja paranevad haigused. Harmooniline inimene on õnnelik ja armasav. Tema lähedale sattuvad inimesed harmoniseeruvad tema väljas.

Harmoonia energia kohta loe täpsemalt:
Harmooonia sinus – millistest põhimõtetest lähtuda
Harmoonia energiast ja kursusest
Harmoonia energia – valgus sinu kätes

Koguneme Pesa talus reede õhtul kell 18-19.00. Koju minek toimub laupäeval kella 11- 13 paiku.

Praktiseerime ja vestleme Harmoonia energia teemadel. Olenevalt oludest toimub tegevus aidas, küünis või lageda taeva all. Vali piisavalt soojad riided!

Ööbime aidas. See on nüüd talvekindlaks tehtud ja ahjuga varustatud. Kes soovib ekstreemsemat, saab minna magama küüni heinte. Magama mineku ja ärkamise aja lepime koha peal kokku.

Magamiseks piisab magamisalusest ja tavalisest magamiskotist. Igaks petteks võid midagi sooja peale viskamiseks võtta. Kui on suvine magamiskott, siis on soovitav magada dressides. Raba kaasa vahetusriided ja pesu. TASKULAMP, ka mõned õue ja toa küünlad teevad olemise hubaseks.

Toiduks võta kaasa 1-1,5 l vett ja soovi korral midagi endale söömist, näksimist. Üldiselt on kõigi osalejate energiatase sedavõrd kõrge, et söögiisu ei teki.

Osavõtutasu  6 €. Osaleda võib ka ainult ühel päeval – 6 €.

Harmonia energia kursus ja pühitsus100€.

Kui vajad transporti anna julgelt teada (http://www.hagal.ee/kontakt/). Pesa tallu kohale sõitmise õpetust vaata siit: http://www.hagal.ee/kontakt/kuidas-kohale-soita

Palun anna osalemissoovist teada saates kiri aadressile ralf@hagal.ee

One Response to Harmoonia energia kursus/praktikum 2.-3.11

  1. Aivar kirjutab:

    Tere,

    Olen tulemas kursusele.

    Aivar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga