Oktoober – vaata taevasse

Pööripäev mõõdas ja sügis käes. Taevas on nii avar ja lõputu. Tahaks sinna sisse sukelduda. Päevad lähevad lühemaks ja õues oleku aega vähem. Samas on pimedat rohkem ja seda saab ideaalselt enda heaks kasutada. Tähti ja kuud on palju pikemalt näha. Kuna on jahe ja õhk kirgas, siis on taeva avatud peopesal meie ees. Kui hoolega uurid näed ka enda peegeldust selles müsteeriumis. Lõunamaa rahvad vaatasid enese leidmiseks päikest igal hommikul. Meie laiuskraadidel on raske iga päev päikesega silmsidet saada.

Tee nii-

Kui soovid olla loodusega kontaktis, siis vaata vähemalt poolteist tundi iga päev peale päikes loojangut taevast. Enne seda on taevas liiga valge ja tähti pole näha. Kui soovid, et sellest oleks ka su vaimule kasu, siis tee nii. Kuu aja jooksul vaaata iga päev öist taevast. Mine õue ka siis kui taevas pilves ja vaata pilvi. Uuri kompassi järgi kus asub põhi. Selles suunas on põhjanael ja allpool väike ja suur vanker. Vaata esimene õhtu taevast 5 min. Samal ajal kui vaatled tähti või taevast, tunneta hingamist. Hinga endasse seda avarust. Hinga sügavalt, nii et kõht ja rind töötavad. Kui pea hakkab ringi käima tee paus. Järgmine öö vaata taevast 6 min, siis 7, 8… iga öö minuti võrra rohkem, kuni jõud 31ööni. Arvuta ise mitu minutit öist väge on selleks korraks sinus. See tegevus nõuab aega. Aeg tähendab teatud elu ümberkorraldust ja muutust sinus. Samas leiad kaotatud sideme enda ja universumi vahel. Leiad endas sama avaruse, mis on kosmoses. Leiad sama tasakaalu ja harmoonia.

Kui oled tubli võtad vahepeal kaasa alusmati ja vaatad seda tõelist ime lamades. Kui oled veel tublim vaatad seda paksu teki või magamiskoti sees ja jääd selles väes hommikuni magama. Mina alustan täna. Alusta sina ka.

Vaata seda imelist tasakaaalu ja korrastatust suures plaanis. http://www.solarsystemscope.com/

Kaunist Taevast sulle

Rubriigid: ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Oktoober – vaata taevasse on saanud ühe vastuse

  1. Andres kirjutab:

    see sinu harmoornia sfääri leht on porno. kõik tulevased üritused on 2013.a. kuupäevadega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga