Märts – näe võimalusi oma teel

Kõik, mida vajad, tuleb su juurde
ühel või teisel varjatud kujul.
Kui tunned ta ära,
saab ta su omaks.
Kõik mida tahad, tuleb su juurde,
tunneb su ära ja saab sinu osaks.
Hinga, loe kümneni.

// Doris Kareva

12.03 nägin esimest kirjut liblikat. Hommikul nägin sisalikku ringi jooksmas. Õhtuti on taevas kuulda lindude tiivavihinat. Eile lendas üle luigeparv. Hiireviu toimetamisi on juba pikemat aega kuulda. Lumi on põhiliselt läinud ja maa taheneb. Jalutasin ja kuulasin loodust pikalt. Kogu päev möödus õues. Kogu loodus on täis uue ärkamist.

Kas minus on kevade märke. Eile käisin linnas autota. Panin dressid selga ja liikusin joostes, et vajalikud toimetused ära teha. Õhtu veetsin jõe ääres. Protseduure teen aastaringselt õues. Aastaringselt magan õues üle päeva. Aga rinnas on eriline tunne. Paneb naeratama. Kuidagi ei soovi tuppa minna. Mitte hetkekski.

Kevad on võimalus. Soojus ja päike on võimalused, mille sisalik, liblikas, esimesed sääsed ja nõgesed kohe ära kasutavad. Pistavad nina välja ja teavad, et saavad hakkama. Minu kevad on samuti võimalused. Enda jaoks. Pühapaev viskasin vatid seljast, võtsin päris paljaks ja lesisin pikalt mitmeid tunde päikese käes. Mäletan kuidas vanemad rääkisid kui ohtik on, et kuidas tuul läbi tõmbab, selg kangeks jääb, kõri…

Mina nägi võimalust avarduda. Olla üks päikesega. Kui sa näed võimalust ja seda ilma hirmuta kasutad, siis avardudki. Miski muu ei pääse ligi, midagi halba ei juhtu. Nagu liblikal, sisalikul. Märts on kevade kuu minus ja sinus. See on võimaluste nägemise kuu. See on võimaluste endasse laskmise kuu.

Leia oma Teel võimalused ja Kasuta nad ära.

Olen teinud pööripäeva nädala endale suht vabaks. ENDALE. Olen ennast laadinud, õues toimetanud ning ülearusele ei öelnud. Nii on hea. Siiski leian alati aega teha kasvõi distantsilt tasakaalustamist.
Telefon heliseb. Kõllab tore inimene, kes tegeleb pidevalt enda tasakaalus hoidmisega. Ta tajub, et tasakaal hakkab kaduma ja otsib abi. Temal ja mul on toimetamist. Mina kirjutan just uudiskirja ning temal väike vahepaus kliendiga. Saadan ta õue päikese kätte. Hingame koos. Naudime seda. Tunnetame koos kuidas kehas energia liikuma läheb. Mul on vaja veel viit minutit tegutsemiseks. Pole hetkel enam minutitki. Kliendil on värv peas ja kui seda kohe maha ei pese, siis läheb ta minema ja ei tule kunagi enam tagasi. Või tuleb kiilakana minu juurde. Jätan puhastusprotsessi käima. Üks meist läheb juukseid kohendama, mina jätkan uudiskirja kirjutamist. Poole tunni pärast jätkame tasakaalustamisega.

Nii hea kui keegi ütleb mida teha. Seekord leia ise need harjutused ja tegevused, millega end tasakaalu viia. Kui meelde ei tule miskit head, siis vaata kodukalt kuu ja nädala tegemiste alt. Veel parem kui mõtled ise välja kuidas olla. Nende tegemistega vii end rahusse. Rahus olles hakkad võimalusi nägema. Pilk avardub ja detailid annavad sulle uut infot. Sa oled justkui rahustanud oma järvevee. See on peegelsile ja puudevarjud ning päikeketas peegelduvad selles täiuslikult. Sa näed võimalusi oma teel.

Rubriigid: ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga