21 PÄEVA ENDALE

20b0505333a00d8a27e79714d2c6c54a​Peale HE pühitsust peab iga noviits 21 päeva iga päev 1 tund end laadima, et end tasakaalu viia ja korralik ühendus luua harmoonia kanaliga.​
Herman Hesse oma romaanis “Klaaspärlimäng” kirjeldab meistrit, kes tajub oma jõu ja harmoonia kadumist. Räägib rahutusest, mis meistrile hinge poeb. Ta otsib oma eelkäijate õpetused välja ja uurib neid leidmaks väljapääsu sellest olukorrast. Vanad meistrid soovitavad alustada uuesti baastehnikatest. Teha uuesti pühendunult harjutusi, mis viisid kord rahusse ja tasakaalu. Alustada otsast. Käia uuesti õpipoisi radadel. Unustada kõik see, mis juba selge.

​Mina alustan baas toimetamistega 1.03. ​Iga päev teen 1t Harmoonia energia laadimist. PÜHENDUN SELLELE. Leian aja päevas endale ja harmooniale. Kui sina alustad samal päeval koos minuga siis on meid kaks. Kui me kõik tegutseme ühes on meid tohutu vägi. Me hingame koos ja meie armasus ja vägi jõuab kõikjale.

Iga õhtu kl 21.00 võtan aja maha. Saadan kõigile armastust ja ​harmooniat. Olen koos kõigi pühitsuse saanutega. Laen ja olen koos kogu planeediga, kõigi inimeste, kõige elava ja olevaga. Olen õnnelik kui me kõik teeme seda koos. Ma tean, et isegi siis kui sa see hetk ei pühendu harmoonia kanaldamisele oled ikka koos meiega.

Pööripäeval 20.03 ​ on ​matk ja järgmine päev ​plaan ​tegelda harmoonia energiatega, laadida omavahel või soovijaid.

​21.03 on 21 päeva laadimist selja taga. See päev laeme omavahel ja soovijaid.
Peale seda teen Harmoonia energia saanutele uue pühitsuse. Värskendame oma sidet Harmoonia kanaliga.

Kui see sõnum jõuab sinuni peale 1.03 alust laadimist sel päeval, mil kuulsid uudist ja jätka 21 päeva. Ole hea anna e-mailiga teada kas tuled pööripäeval matkale ja laadimitele.

Naeratame
Ralf

Rubriigid: ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga