DNA – elulõng mida ise ketrame

Sah, sah, sah, sah – sammud sahisevad kui silkan koos kaaslasega hommikust jooksuringi. Pulss lööb mõnusas rütmis. Hingamine rahustab keha ja meele. Kogu olemus lõdvestub. Enne jooksu oleme piisavalt joonud ja muutnud oma keha looduse kanaliks. Sörk paneb kogu keha vibreerima. See omakorda aitab energiakeskustel puhastuda ja  omavaheline tasakaal leida. Olemine muutub mõnusaks.

Eelmine päev oleme rääkinud DNA teemadel. Õieti oleme seda teemat veeretenud juba mitu kuud. Kas aktiveerida. Mida annab DNA aktiveerimine. Millal aktiveerida ja tasakaalustada. Mu kaaslane on mitu kuud ennast aktiveerimiseks ette valmistanud. Ta joob piisavalt vett. Hommikuti teeb Harmoonia Energia harjutusi, käib jooksmas, mediteerib. Kuulab meditatiivset muusikat. Ta on käinud kursustel, mille eemärk on enese muutmine ja uue elu loomine. Ta küsib minult, kus oleks võimalik läbi viia aktiveerimise protseduur. Kaua see aega võtab. Tavaliselt olen teinud protseduuri Pesa talus, või mõnes rahulikus kohas. Aega kulub 1,5-2t.

Hingame koos mõne hetke. Vajun teeta tasandile. Vaatan sügavale meie sisemusse. Näen oma rahulikku nägu peegeldumas oma kaaslase silmades. Tänase hommiku tegemised on meid täielikult tasakaalustanud. Kehad on valmis igaks protseduuriks. Kahjuks puudub matt, millele protseduuri ajaks pikali heita. Hommikusel külmal pinnasel ei kannata pikalt lebada.  Nüüd on minu asi olla loominguline ja kasutada hetkel takistavad asjaolud enese arendamiseks ja uuele tasandile tõusmiseks. Hingan, õieti nuusutan endasse oma kaaslase energiat, tunnetan ja küsin: “Kas oled valmis DNA aktiveerimiseks ja tasakaalustamiseks siin ja praegu?” Ta on veidi imestunud. Vastus on Jah.

Võtan oma kaaslase embusse. Hingame hetke koos ja vajume sisemisse rahusse. Teadvus teeb taotluse ja positiivne emotsioon annab väe. Keha on puhastunud mõne hetkega. Suletud silmad täituvad roosaka värviga. Veel hetke ja hakkan DNA ahelat kehast välja viima. Seekord käib see väga kiirelt. Ta keha ja meel on selleks pikalt valmistunud. Kõik kulgeb väga voolavalt. Juba on kogu DNA looja sfääris aktiveerumas ja puhastumas. Nüüd lihtsalt ootame kuni on paras moment kogu ahel kehasse tagasi tuua.

Sammud sahisevad liival. Kõrvad tajuvad soomekeelset juttu. Paarike möödub meist. Ma ei ava silmi. Liigume oma tegemistega edasi. Miski ei sega ega vii meid oma kulgemisest eemale. Oleme OMAS MAAILMAS, kuhu ülearune ei pääse. Nagu allveelaevas, kus on kõik vajalik. Liigume oma eesmärgi suunas.

Hetkelises vaikuses tajun kuidas kõrgem mina mulle sõnumi saadab. Kasuta seda oivalist hetke ja aktiveeri ning tasakaalusta ka oma DNA. Pühendu nüüd endale. Mine edasi. Teen taotluse. Olemasoleva sisemise rahu ja positiivse emotsiooni toel, mida veelgi tugevdab nauding suurepäraset protseduurist, lahkub mu DNA nobedalt kehast. Hetke pärast hakkan oma kaaslase DNA-d kehasse tagasi tooma. Varsti hakkab kehasse voolama ka minu kaksikspiraal. Seekord on kõik eriliselt mõnus. Kõigume vaikselt ühises energias. Oleme puud kerges tuules. Pead keerates torkan korraks oma nina kaaslasele silma. Justkui Buratino. Naeratame.

Tavaliselt olen protseduuri kõrvalt jälginud ja juhtinud. Seekord olen mängiv treener. Osalen loomises ja saan sellest vahetult osa. Tajun kuidas spiraal jõuab iga mu rakuni. Kuidas keha särama lööb. See kiirgus jõuab tasapisi keha välispinnale. Nüüd hakkab kasvama aura. Meie mõlema oma. See laieneb ja kiirgab positiivsust kõigele meie ümber. Kulub veel veidi aega. On tunne, et mu ümber kasvavad kristallid vaikse helinaga.

Liikumine kehas ja auras lõppeb. Vaikus on meis ja maailmas. Seisame veel hetke ja naudime uut olemist uuel planeedil. Oleme tunni veetnud seistes teineteise embuses. Paik ja kehaasend on sama aga endised seisjad on kadunud. Oleme tohutus positiivses emotsioonis uuesti sündinud. Lahutame oma kehad ja heidame pikali vahepeal üles soojenenud maapinnale. See on täiesti uus planeet, millele nüüd keha toetan. See on uus puus ja küünarnukk, uus selg, mis emakese maaga kokku puutub. See on nii hea. Vaatan uute silmadega oma kaaslase vastset säravat nägu. Naeratame üksteisele.

Natuke juttu kehast ja DNA-st

DNA on nagu hulk erinevaid arvutiprogramme.  Mõnda neist kasutame pidevalt, osad lähevad harva töösse. Mõned programmid ootavad aastakümneid oma aega. Kui meie elu kulgeb mööda tavarutiinseid radu siis jäävad paljud programmid kasutusele võtmata. Isegi vajadusel on neid raske üles leida ja kasutusse võtta. Nad ei haaku enam hästi internetis liikuvate uute versioonidega.

Sarnaselt arvutiga saame kõiki DNA programme muuta individuaalseks. Oma e-maili postkasti tausta värvi on võimalik muuta. Me saame sättida märguanded lugemata kirjadele, luua neile kaustad. Vajadusel laeme mingid materjalid oma arvutisse. Teeme neid ümber. Kasutame üksikuid lõike uute programmide ja kirjade loomiseks. Lisame pilte ja helilõike. Kuskile sappa salvestame omatehtud video. Saadame selle sõpradele. Meil on erinevad võimalused kirjutada kirju, võtta neid vastu, lisada värve, suurendada teksti. Saame korraga saata kümneid või sadu kirju, jaotada muusikapalasi. Kirjutada neile juurde oma pühendus.

Selliseks loominguks kasutame klahve, hiirt, ka puutetundlikku ekraani. Lõikame, kleebime suurendame, muudame tausta. Laeme üht-teist alla cd-plaadilt või mälupulgalt, tõmbame internetist. Kustutame maha oma aja ära elanud tekstid. Loobume vanadest piltides. Blokeerime rämpsposti. Kui arvuti mälu hakkab täis saama, teeme suurpuhastuse, ostame uue kõvaketta või arvuti. Vajadusel laeme alla täiesti uue operatsioonisüsteemi. Kustutame vana. Võtame kasutusele uue keele või tähestiku. Variante on palju.

Silmad vaatavad ja korrigeerivad, käsi juhib, aju planeerib, teeb taotluse. Hingame hetke, vajume enesesse ja intuitsioon ning kõrgem mina viivad meid läbi unistuste uutele radadele. Tekib täiesti uus reaalsus. Loome midagi uut endale ja sellele maailmale. Käte ja mõistuse abil anname sellele läbi arvuti vormi. Arvutis olevad plaanid, projektid elame elavaks.

Nii et arvutis muutuse esile kutsumiseks ja selle protsessi jälgimiseks kasutame ekraani, hiirt ja klaviatuuri. Pluss veel erinevad lisad. Me oleme selgeks õppinud nende vahendite kasutamise. Oleme sellises tegevuses, kes rohkem kes vähem, enesekindlad. Mõni ei jaga üldse arvuti värki. Sel juhul kutsume vajadusel kellegi appi arvutit sättima. Häälestamist, laadimist saab vastava süsteemiga teha ka distantsilt. Arvutispets võib olla hoopis teises linnas.

Ka DNA on on muudetav, uuendatav. Me saame seda programmeerida, muuta, kustutada, asendada, puhastada. Enamusel meie seast puudub selleks oskus. Sarnaselt arvutiga on ka DNA-ga tegelemiseks vaja asjasse süveneda. Kui arvuti kasutamise õpetus on manualis, siis DNA kasutusjuhised on meis sees.

Arvuti juhend jääb meile kiirustades arusaamatuks. Olles närvis ja väsinud ei tasu seal olevatest tekstidest, piltidest ja skeemidest tõde otsida. DNA-ga on sama lugu. Sisenemaks selle kaksikahela salakambritesse vajame sisemist rahu. DNA ahela kogu pikkus inimorganismis on umbes 200 miljardit km. Sinu sünnihetkel startinud lennuk, mis lendab vahemaandumisteta, ei suuda seda distantsi meie elu ajal läbida. Selles läbürindis on lihtne eksida. Järg kaob käest.

Sisemine rahu on DNA koodi võti. Kui oleme tasakaalus siis lahkume keha kitsastest piiridest.  Aeg, keskkond ja isegi keha hakkavad tegutsema uuel moel. Oleme justkui lennukiga kõrgel meie planeedi kohal. Me näeme tervikpilti ja tajume läbi intuitsiooni, kus suunas liikuda. Sisemine tarkus juhatab meid. Sellises meeleseisundis tajume nii oma kehas kui DNA-s kohti, mis vajavad aktiveerimist. Leiame punktid, mis vajavad tasakaalustamist ja uuendamist. Kuna oleme ise harmoonias juhatab tunnetus meile kätte kohad, kus see puudub. Meil tekib uus side oma keha ja iseendaga. Tajume, millisest keskonnast lahkuda ja kuidas luua uus keskkond. Uus olemine.

Kõndides mere ääres tajud sa ilma juhendi ja seletuseta ära milline on randa uhutud adru. Tajud et see on looduslik. Sa saad kohe aru, mis on rämps. Tunned ära plastikpudelid, kiletükid, penoplasti. Tajud ära õli ja masuudi, mis ei kuulu sinna kooslusse. Samamoodi tajume ära, mis on meie sisekeskkonnas ülearune. Rahu seisundis võtab ka aeg uue mõõtme. Kui oled üle kiirustamisest ja tegeled olulisega oma elus, siis antakse sulle justkui rohkem aega. Sa panustad loomingule, et viia ellu suuri eesmärke, samal ajal lahenevad pisi väljakutsed justkui iseenesest. Su ellu tulevad inimesed, kes soovivad su suures projektis osaleda, aidates miskeid väikseid lõike selles ellu viia. Nad naudivad osalemist kogu suuruses. Nende elu saab uue tähenduse. See tekitab hea tunde.

Sisemises rahus muutub ka keskkond. Munamäe tornist vaadates on kogu ümbrus maaliline. Sa eladki selles maalilises keskkonnas. Ronides tornist alla on sinu valik, kuhu oma tähelepanu suunata. Keegi ei sunni sind jääma aastateks laudatagusele tühermaale. Sa võid valida oma elu ja tegutsemise paigaks pargi äärse maja ja töökohaks paadilaenutuse, kus iga hommik näed päikesetõusu. Sisemises rahus sa suudad seda. Luua oma elu. Siis on lihtne minna sõbra kutse peale kontserdile või võtta ise koos kaaslasega ette jooksuring. Tasakaalust väljas olles on raske endale ja imelisele maailmale JAH õelda. Tasakaalust väljas inimese kogu olemus on EI.

Selline seisund kestab vahel aastaid. Keha läheb tasakaalust välja. Tasapisi muutub meie mateeria ehitusmaterjal aina halvemaks. DNA kood jääb samaks aga kasutatavate valkude kvaliteet muutub kehvemaks. Tekib olukord nagu koopiamasinaga. Kui see on kaua töödanud, muutuvad lambid nõrgemaks, värvi jääb vähemaks, pilt muutub hägusemaks, piirjooned pole enam nii selged. Rullikud mida mööda paber ette jookseb on kulunud ja koopia paberil kaldub ühele servale viltu. Mõned kohad koopial on välja veninud. Justkui õllekõht on pildile tekkinud. Nägu on tuhm. Koopia on küll sama ja ära tuntav aga välimus on niru. Sa tunned ära inimese pildil aga ta pole enam see. Kui veidi süvened, saad aru, et elujõud temas on märksa nõrgem. Valkude kvaliteet, millest keha  hetkel loodud on niru.

Vaja on hooldust.  DNA-ga on sarnane lugu koopiamasinaga. Meie keha toodab samu maksa-, kopsu-, põlve-, nina- ja südamerakke aga kvaliteet on kehvem. Kui uurida 35 ja 45 aastase inimese pilti, siis tihti on näo suurus, kuju ja proportsioon sama. Ainult kulumise jäljed ja kortsud on eri fotodel rohkem näha. Valgud, millest toodetakse rakke on oma kvaliteedis alla käinud. Toodetud keharakud on kehvema kvaliteediga. Selles väljendub ka pildil oleva inimese välimus. Eriti drastiline on erinevus kui uurida inimese kõhtu või puusi. Seal olevad rakud kannatavad kõige enam valkude kvaliteedi muutumise tõttu. Vähem oluliste piirkondade rakkude ehitusmaterjalide kontroll lastakse kõigepealt käest ära.

Kõhu piirkonnas asub või peaks asuma energia ooken. Hiinlased nimetavad seda tan thien, jaapanlased hara, muistsed eestlased rääkisid väe kodust. Kui vägi lahkub kodust, tuleb sinna asemele rasv või lõtvus.

Alati ei pruugi varasem pilt inimesest olla parem kui hilisem ülesvõte. Kui stress kaob, inimene hakkab tegelema kehakultuuriga, muudab söögisedelit, muutub ka tooraine kvaliteet. Ehitusmaterjal muutub hoopis paremaks kui kehas on piisavalt vett. Tulemuseks on harmoonilisem väljanägemine. DNA üldist koodi muuta pole võimalik. Sinna on salvestatud miljonite aastate kogemus. Maksa rakud jäävad ikka maksa rakkudeks, silm jääb silmaks ja käsi käeks. Muuta võib ainult süsteemi, mis loob ja kiidab heaks valkude kvaliteedi, millest luuakse uued rakud. See valiku süsteem või alustada allakäiku juba sinu vanemate ja vanavanemate juures. See kontrollsüsteem on nüüd võimalik töökorda seada. Keha kontrollerid hakkavad silma peal hoidma valkude loomise süsteemil. Saab ka parandada reptseptoreid. Need annavad teada kas söödav toit on kvaliteetne ja hetkel sulle vajalik. Kuues meel juhib su õigete ainete juurde. Aitab tajuda õigeid koguseid.

DNA-d aktiveerides on võimalik töösse seada kaksikspiraali ahelaid, mis tegelevad loominguga. Kui sul on lapsepõlves olnud kunstianne, siis nüüd on see loomingu kood võimalik uuesti aktiveerida. Kui sul on ametialaselt vaja rahva ees esineda, siis on võimalik aktiveerida selle alane enesekindlus.

Hirm ja ärevus on tavalised kaaslased igapäeva elus, mis on suunatud kõrge tulemuse saavutamisele. Sisemise rahu ja harmoonia saame kui tasakaalustada keskaju, väikeaju ja aju eessagara töö eest vastutavad ahelad. See aitab meil keskenduda oma tegemistes protsessi nautimisele, mitte resultaadile keskendumisele. Küll see resultaatki tuleb kui naudid tööd ja ennast selles tegutsemises.

Minu jaoks on muutnud DNA aktiveerimine aja kulgu. Kadunud on pendeldamine oleviku ja mineviku vahel. Olen hetkes. Ka tuleviku jaoks tegutsemine, näiteks reisi ettevalmistus on muutunud selles hetkes kulgemiseks. Ma olen siis ja praegu. Teen asju, mis meeldivad ja need loovad tuleviku just õigel hetkel. Tegemistes olev takistus on kui väljakutse, mille tänuga vastu võtan. Tänases takistuses olev energia ei väsita. See annab väe järgmises hetkes voolamiseks. Treenib mind ja annab sisemise jõu. Takistuse tähendus on muutunud. Enne oli see miskit vastikut, mis ajas närvi, nüüd on see väljakutse, mis paneb kavalalt naeratama. Loob teadmise, et lahenduse poole liikumine arendab mind. Annab võimaluse koguda kapitali energia ookeani minu kehas, et vastu minna uutele väljakutsetele.

DNA-ga toimetamise võimalikkusest.

Istun pojaga jõe ääres. Vaatame pimedusse. Mõne aja pärast näen kobrast meie poole ujumas. Pole siin midagi arvab poeg. Jõepinnal on näha vaevu tajutavat värelust. Mingi hetk muutub see kolmnurga kujuliseks vaoks ja selgemini eristatavaks. Tava inimesele siiski veel nähtamatu. Kulub umbes kolm minutit. Nüüd tajub ka poeg ,et jões toimub miski. Veel paar minutit ja kopra ninaots ja silmad on veepinnal eristatavad.

Mei planeedil on palju nähtusi, mis jäävad varjatuks. Enamus arvab, et neid pole olemas. Üksikud näevad. On asju, mida ei näe aga kaudsed tunnused viitavad, et kuskil sügavuses toimuvad protsessid. Järeldusi saab teha nähtavatest märkidest. Kui maja katusel on tv-antenn, siis on seal ilmselt ka telekas. Kui korstna kohal õhk virvendab, siis on ahi kõetud. Kui auto aknast näed bikiinides näitsikuid ,siis ilmselt on soe ilm.

Olümpiamängudel teevad sport- ja iluvõimlejad asju, mis ületavad gravitatsiooni ja koordinatsiooni reegleid. Nad suudavad. Riisi terale on graveeritud mikroskoobi all kunagise hiina liidri Mao teosed. Hieroglüüfe mitmete kõidete kaupa. Kõik on võimalik kui endasse uskuda. Sellele eelneb tihti aastaid kestnud sihikindel enesegategelemise ja oma uskumuste muutmise tee. DNA pole otseselt mu silmale nähtav. Samas kumab mulle ajusse, mu sisemusse, pilt kuskil sügaval minus või inimeses toimuvast. Ma ei näe duššist tulevat vett, aga ma tunnen kuidas soe vesi mööda mu pead ja rinda kõhu lihastele ja allapoole  voolab. Ma ei näe silmaga rakke, kuid justkui kaamera pilt tekib mu sisemisele ekraanile. Sellest piisab, et protsessi juhtida.

Ka autol ei poe sa kapoti all, et veenduda mootori töötamises. Sa näed kuidas ekraanil tuled sütivad ja kustuvad. Kaasaegsel autol pole vaja tagurdamiseks üle õla vaadata. Jälgid vaid armatuurlaua ekraanil toimuvat. Auto taga oleva pildi edastab kaamera salongi. Nüüd piisab vaid käigu sisse lülitamisest ja sõit võib alata. Meil on vaja usaldust. Eelkõige eneseusaldust. Suur looja on meid varustanud täielikult kõige elamiseks vajalikuga.Ta on andnud  ka tunnetuse, et korrigeerida kehas toimuvaid protsesse. Nende käivitamiseks on vaja vaid taotlust, positiivset emotsiooni ja tunnet. Tunnet juba toimunud muutusest. Sa pead sisemises tundes limpsima sinu taotletud jäätist. Siis ta jõuab su ellu. Sa pead ka sisemuses tundma ja elama aktiveeritud DNA-ga. Ta on juba muutunud. Ta on sinus. Asjad juba on hakanud liikuma.

Taotlus  annab suuna kuhu liikuda. Positiivne emotsioon annab väe, käivitab. Tunne toob soovitu su ellu. Kui miski sellest kolmikust puudub, siis sündmuste ahel ei käivitu.

DNA

Märka asju, mis on su nina ees. Vaja  vaid muuta fookust. Leida uus teadvuse tasand.

Millal on DNA aktiveerimiseks õige aeg.

Olen DNA aktiveerimist teinud mitmeid ja mitmeid kordi. Alati olen soovitanud sellega mitte liialt kiirustada. Protseduuri on võimalik teha lihtsalt lambist. Inimene tuleb ja viskab pikali ning umbes 1,5-2 tunni pärast lahkub särava DNA-ga. Selline asi toimib. Inimene saab midagi uut. Sellisel juhul asjaosaline ainult naudib protsessi. Ta ei osale. Annan küll juhised kuidas oma elu peale DNA uuendust korraldada aga see igavene laiskus segab. Väga kerge on jääda nautima hetke heaolu ja vaikselt hakata allapoole vajauma. Inimene on küll teinud taotluse aktiveerida DNA kuid temas on vaid lubadus, unistus asuda peale protseduuri ennast muutma.  Vahel ka suur lootus, et tema eest teen mina ja ta muutunud keha kogu töö ära.

Kui inimene tuleb ja soovib DNA aktiveerimist pakun talle välja eneseaktiveerimis programmi. Soovitan jälgida oma tarbitava vee hulka, teha harmoonia harjutusi, mediteerida või kuulata meditatsioone. Panna nädalaplaani jalutuskäigud. Vähem vaadata TV-d. On veel soovitusi, mis tulevad individuaal vestluses välja.

Kui inimene on nüüd asunud seda plaani ellu viima on ta ise DNA aktiveerija. See on ta siiras soov. Ta muudab aktiivselt oma elulaadi, ta osaleb protseduuris kättesaadavate vahenditega. Peale 21 päevast tegutsemist tuleb ta minu juurde. Küsin, mida oled teinud, kuidas oled oma keha ja vaimu treeninud. Raske on vaadata mulle silma ja endale valetada.

Kui kodutöö on tehtud, siis kulgeb ka protseduur kiirelt ja nauditavalt. Kõik keharakud ootavad päeva mil toimub suurpuhastus. On alati erandjuhud raskelt haigetega. Vahel tuleb inimene välismaalt, satub minu juurde ja soovib koheselt protseduuri. Ikka saab aga pead ise pärast hästi tubli olema. Uus aktiveeritud DNA pall on sinu käes.

Kuidas käib DNA aktiveerimine.

Inimene tuleb minu juurde. Ajame törts juttu, laseme linnaauru välja. Panen inimese pikali, lõõgastume koos. Sisenen kõigepealt ise rahusse ja saan kontakti minus oleva positiivsusega. Olen ka muidu rahulik, kuid nüüd kaasneb sellega ka ajulainete viimine alfatasandile. Hiljem liigume edasi teeta tasandile. Seejärel viin rahusse patsiendi. Ta õieti liugleb minu järel justkui iseenesest rahusse. Kõrgemal ja positiivsemal tasandil tegutsev teadvus tõmbab alati kaasa samas väljas olevad teised teadvused. Varsti võngub ka patsiendi aju teeta tasandil. Peale rahusse jõudmist teen taotluse DNA muutmiseks. Sellest üksi ei piisa. Tuleb luua endas positiivne emotsioon. See annab taotlusele väe.

Siis läheb DNA aktiveerimisele ja  tasakaalustamisele. See toimub looja sfääris. Teeta tasandil olev aju on võimeline astuma ühendusse kõigega siin universumis. Kogu protseduuri võti on sisemine rahu. Aju annab suuna, positiivne emotsioon väe. Teeta lained loovad ühenduse millega iganes.Tunne, et asi on juba toimunud, toob soovitu su ellu. Mingi aja pärast, peale taotluse tegemist, siseneb aktiveeritud ja tasakaalus DNA kehasse. Kogu rakusüsteem, kõik organid aktiveeruvad. Seejärel hakkab aura laienema. Tavainimese aura on 12-15m läbimõõduga sfäär . Nüüd kasvab see 30m peale. Silmade ees jooksevad protseduuri ajal eredad, justkui ebamaised värvid. Vahel on tunda meeldivaid lõhnu.

Peale aktiveerimisprotseduuri.

Minu soovitus on jätkata nende tegevustega, millega alustasid enne DNA aktiveerimist. Keha soovib endiselt piisavalt vett. Igahommikuse hügieeni osaks jäävad harmooniaharjutused või 5-tiibetlast. Lõuna ajal sirutus ja  naeratus. Kui tunned tühja kõhtu on su teadvusseisund muutunud. Teadvus vajab tasakaalustamist. Aura vajab peenenergiat, mida ta saab energiaharjutustest ja toitu, mis kulub ära füüsilisele kehale. Õhtul meditatsioon või selle kuulamine, mõnus jalutuskäik või sörk. Kiirustamata, nautides ja mõtiskledes.

Loomulikult pead nüüd hakkama tegutsema nende asjadega, mis on su unistused alati olnud. Kui oled ise piisavalt tugev siis saad sellega üksi hakkama. Kui vaim vähe lahjem, siis otsi seltskond, kellega koos üksteist toetada ja end vormis hoida.

DNA

Kui oled muutnud fookust muutub maailm su ümber. Uus teadvuse seisund annab uue maailma. Maailm on tegelikult sama ainult sina naudid seda uues võtmes.

Olen näinud küllalt inimesi, kes peale DNA protseduuri on eufoorias. Tavaliselt kestab see pidu sinus eneses kuskil kaks nädalat. See on nii ilus, et aina jagad, naudid oleskled. Vajud vaikselt tavarutiini. Isegi seda rutiini teed mõnuga, uues võtmes. Naudid kõike.

Sa oled looja spordisaalis, õpetad teisi, vaatad nende tegemisi, sahmid siin ja seal kaasa. Ei mõista miks nad nii tõsised on. Kogu olemises pole naudingut näha. Sina särad, korrastad nende vajakajäämisi, sätid, puhastad oma ja teiste vanades töötubades. Elu on lill. Kahjuks oled enda unustanud. Jagad teistele palukesi oma korvist. Kaevad mõnuga vanas kraavis. Tegelik eesmärk oli aga luua midagi täiesti uut. See kahjuks ununeb. Üks hetk tajud väsimust, nõrkust. Tuju kaob. Kogu protseduuri ajal salvestatud energia varu on raisatud mineviku tühja tähja elus hoidmisele. Uuele vundamendile pole miskit  juurde lisatud. Tekib nagu pohmakas.

Sellest välja tulekuks on vaja uut energiat. Kohe peale protseduuri on vaja alustada tegevust endaga. Kui lood uut, tekivad uued seosed ajus. Aju arendab edasi uued sidekanalid sisesekretsiooninäärmetega, mis muudavad uued tegemis- ja reageerimismallid automaatseks. Tekkinud uued seosed tõmbavad kõikjalt uut informatsiooni sinu energiavälja. Sellest lättest saadud infoga keha hakkab automaatselt ümber kujundama ennast uuteks väljakutseteks. Seni kehvast materjalist loodud rakud ei sobi uude olukorda. Keha vajab uueks ülesehituseks ainult parima kvaliteediga rakke. Rakkude ülesehituseks valitakse ainult kõrge kvaliteediga valke. Selles olukorras suudab keha neid ise sünteesida. Keha uueneb. Iga hetk uuenevad üha uued rakud. Keha lööb särama ja muutub viljakaks. Tunned iga hetk end loojana ja naudid seda. Sinus on vägi.

Keha võtab vastu üha uut informatsiooni ja energiat loomiseks. Uuenenud rakud on nagu kutsikad, kes mängeldes tegelevad kõige innustavaga. Energiat on lõputult. Seni võimatult sassis niidiotsad hakkavad justkui iseenesest hargnema. Aju tasandil luuakse uued seosed just nende väljakutsete lahendamiseks. Võimalused ise pakuvad end sulle. Iga väljakutse taga on ka lahendus ja vägi selle ellu viimiseks. Sa oled ühenduses energiakosega, mille väest piisab iga sinu idee elluviimiseks. Sa oled ühenduses akaša väljaga või looja sfääriga. Vanad eestlased nimetasid seda Taara tarkuseks. Kaasaja kvantfüüsikas on  selle sfääri nimi ühisväli või kvantväli. Seal on olemas lahenduse variandid kõigiks maailmas ette tulevateks elu juhtumiteks. Asi tundub liiga lihtne. Kõik geniaalsed asjad ongi lihtsad. Liiga kergelt kätte saadavad. Uskumatud ja loogilised.

Kui jääd vanu olukordi lappima, teisi abistama asjades, millega nad isegi hakkama saavad ja tühja tähjaga tegelema, siis pole kehal põhjust uusi seoseid luua. Vanad asjad saavad veidi kosmeetikat. Kortsud silutud, juuksed kammitud. Kõik on endine. Keha ei loo uusi seoseid. Rakud ei uuene. Kontrollerid ei jälgi valkude kvaliteeti, mis on vajalik keha ülesehituseks. Vana kehva kvaliteediga valk sobib küll. Keha kasutab olemasolevaid valke. Kui ei liigu uues suunas saab vanaga hakkama. Keha ei ergastu selleks ,et hakata sünteesima uusi kõrge kvaliteediga  ehitusmaterjale. Esimesel juhul kirjeldatud energiakosk kuivab kiirelt. Taara tarkusel pole asja sellisesse kehasse.

Aastaid tagasi oli mu unistuseks jalgratas. Kogusin hulk aega raha ja lõpuks oli ta käes. Nimi oli Minsk. Nii õelda meeste ratas – raske, pakiraamiga ja vastupidav, ilma käikudeta. Sõbrale osteti samal ajal Sport. Nautisin oma rattaga sõitu ja sellega kaasnevat vabadust. Esimestel pikematel  sõbraga koos ette võetud matkadel jäin pidevalt temast maha. Lihtsalt ei jõua järgi. Kui üks hetk tegime rataste vahetust jäi teine mees kiirelt silmapiiri taha. Tema ratas lausa lendas minu jalge vahel edasi. Asudes koos uurima rataste erinevust oli esimene suurem vahe kaalus. Minu oma oli ligi 5kg raskem. Kui proovisime kumb vokk ilma väntamata vaba jooksuga kiiremini ja kaugemale künkast alla veereb oli vahe paarsada meetrit minu ratta kahjuks. Ja neid miinuseid oli veelgi, käigud, pidurid, jäme kett, sadula sobivus tagumikuga, juhtraua kuju.

Soovisin endale ka sellist ratast. Rääkisin kodus oma unistusest. Õieti vajadusest. Saadeti pikalt. Vaatamata mu nurumistele ja virisemistele oli vastus kindel ei. Alustasin ise lahenduste otsimist. Kes soovib oma vana või kasutatud ratast müüa. Peale väikest otsimist hakkas pakkumisi tulema. Rahval oli igasuguseid risusi keldris või kuuris, mis ootasid remonti või ära viimist. Mõnel oli keldris kastitäied eestiaegseid ratta osi. Ootasid uut peremeest. Mingi aja pärast oli mu kelder täis terasest  väljakutseid – rattaid, kodaraid, raame, pidureid. Mõned täitsa kobedad, teised täielik vanaraud. Nendest õnnestus suht lühikese ajaga  sõidukõlblik sportratas kokku monteerida. Tööd ja kannatlikkust nõudis see kõvasti.

Kogu see protsess õpetas mulle kõige võimalikkust siin maailmas. Sain märksa parema ratta kui poest ostetu. Ka raha kulus minimaalselt. Olin õhinas ja vaimustuses oma tööst.  Kohati sai keldris meisterdatud varaste hommikutundideni. Söömiseks polnud aega ega vajadust.Tundsin end elu voolus. Sain ka aru, et iga spets töö jaoks nagu näiteks keevitamine või kroomimine leiab kiirelt lahenduse. Alati on abikäsi olemas. Sa pead vaid ise olema piisavalt elevil ja südamest soovima. Kui sul on eesmärk, oled elevil ja tegutsed krampis olemata, siis võimalused tekivad su ellu iseenesest. Minus olev õhin suutis ellu äratada lapseliku meele inimestes, kes soovisid sellest energiast osa saada.

Ma sain aru, et lahendust tuleb otsida täiesti uuel moel. Praegu ütleksin, et samal teadvuse tasandil probleemi ei lahenda. Sa võid saada küll tulemuse, aga sinus pole miski muutunud. Saad küll oma ellu miskit uut ja läikivat, aga ta ei hoia sind kaua elevil, kuna sa oled tulemuse saavutamiseks panustanud vaid raha või seniseid oskusi, teadmisi. Uus pole isegi ukse vahelt sisse piilunud. Nii kui sa oled loomiseks millestki loobunud, asunud uurima ja katsetama millegi uue kallal, leidnud uue elulaadist, unustanud millal on päev või öö on tulemus NAUDITAV. Elu justkui voolab igasse su hetke. Sa oled ÕNNELIK.  

DNA protseduur pole valmis maja, mille ostad laenu eest. Aktiveerides DNA  leiad krundi, ehitusmaterjali, koha kust joonised alla tõmmata või ise luua. Sa saad väe ja abilised ,et alustada oma hingekodu ehitust. Saad julguse edasi liikuda. Oskuse käituda loojana. Kindlasti pole see raha ega  võimalus laenata. Saada valmis asi, mis sind järgmine hetk ei rahulda. Uuenenud DNA annab julguse katsetada, riskida. Annab uue fookuse maailmale. Elevuse oma tööde tegemisel. Õieti teeb tööst hobi. Õpetab nautima seda hobi ja leidma võimalused sellega elatist teenida. Kaotab aja ja senise keskonna, milles oled harjunud olesklema. Paneb naeratama.

Kuidas edasi.

Tagasi endisse olukorda ei soovi keegi langeda. Enda jõud jääb vahel nõrgaks. Olen pakkunud inimestele parima tulemuse saamiseks sellist süsteemi. Inimene tuleb minu poole Pesa talusse nt reede õhtul. Võimalus on alustada ka mõnel teisel nädalapäeval. Me teeme kiirustamata DNA protseduuri. Laupäeval ta kas jalutab või aitab mind talutöödes. Kui soovib, läheb koju, kui tahab, magab veel öö ära ja siis pühapäeva hommikul läheb oma teed.  Nii ei pea kohe sukelduma igapäeva saginasse. Keha saab puhata. Harjuda uue olukorraga. Vahepeal tekkinud küsimustele tulevad vastused. Kahe nädala pärast kohtume uuesti. Mina soovitan kohale tulla. Kui see võimalus puudub on ka skype abiks, et joone peal püsida.

ralfi_allkiri

 

                       

 

Rubriigid: ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to DNA – elulõng mida ise ketrame

 1. Maido Kiviorg kirjutab:

  Ralf
  Lugesin sinu mõtteid DNA aktiveerimisest. Tundub et ma tahan selle protseduuri läbi teha ja püüda sellele järgnevalt oma elu muuta,
  Olen olnud kogu teadliku elu kimpus ülinõudlike vanematega ja jäänud ilma võimest tingimusteta armastada, isegi ehk veel hullem. Olen olnud kogu elu täis hirme eksida ja kartnud järgnevat karistust. Olen seetõttu saanud väga egoistlikuks juba varases nooruses ja minus peaaegu ei avaldu empaatiavõime. Olem üksiklaps oma vanematele.
  Juba pikki aastaid ma oma vanematega praktiliselt ei suhtle. Tunnne et mul on suur negatiivne karma kukil ja ma ei ole suutnud asuda selle lahustamise teele. Siinkohal panen punkti.

 2. Ralf kirjutab:

  Hei
  olin pikalt grupiga matkal-indoneesia, malaisia.
  Nüüd eestis ja vastan.
  See mis tundub negatiivne ond vaid väljakutse,et astuda puhtasse maailma.
  Oled tubli,et abi otsid
  Anna teada ,millal soovid kohtuda

  Ralf

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga