REIS AMEERIKASSE – SUURE KANJONI MATK

5.-19. oktoobril olen seltskonnaga Suures kanjonis matkamas ja ennast leidmas. Sel perioodil kõnedele ega kirjadele vastata ei saa.
Matka tutvustus all.

——————————————————————————————————————————————

NB! Selle reisiga enam liituda ei saa (seltskond koos ja piletid ostetud). Kui soovid tulevikus taolisel eneseleidmise reisil osaleda, anna endast märku e-kirjaga.

Üks mu unistuste kohti kus tahan kindlasti ära käia on Suur kanjon Colorados.

Hetkel  saada odavad piletid Las Vegasesse.Sealt edasi pääseb kas rendiauto või bussiga Suure kanjoni rahvusparki- vahemaa ca 400-450km keskusesse. Googel näitab ca 4,5t sõitu. Pargi territooriumile jõuab juba varem. Lähedusse jääb ka Surmaoru rahvuspark.Ka seda on võimalik külastada.

Olenevalt inimeste arvust liigume kas busside või rendi autodega.Sellel matkal tuleb kindlasti palju jalgsimatkamist – RAHULIKUS TEMPOS. Leian lahendused, et õige liikumis annuse ja koormuse saavad tugevamad ja nõrgemad. Kes on mu eneseleidmise Ernadel ja päevastel matkadel käinud saavad kindlasti hakkama. Kes väsib, saab paigapeal lõõgastuda.Magame võimalikult palju telgis. Soovi korral on seal ka muid võimalusi. Ka Mehhikos magasid mõned kottis ja mõned voodis hotellis.

Septembris on seal kliima suht leebe. Suvel kanjonis kõva palavus. Kanjonis on tohutult matkaradu, indiaani reservaat, oma bussiliinid, campingud, motelle, hotelle.

Teeme reisi ajal energiaharjutusi, meditatsiooni. Nagu Mehhiko puhul aitan vabaneda vanadest mustritest.Vestleme.

Lennu hinnad:Kuna näen broneerimissüsteemis ainult 4-kohta korraga  ei saa ma lubada 10-15 inimesele sama hinda.Pean kõigepealt broneeringud ära tegema, siis saan öelda täpse hinna.

Pakun siis sellist perjoodi ja reisiaeg kokku 15-päeva.Kui pileteid ei jätku tuleb nats päevi nihutada. Kui Tuled kampa arvesta enam vähem selle perjoodiga.

20.SEP TLL ARN     07.55   07.55

20.SEP ARN ORD   10.15   12.20  cicagosse

20.SEP ORD LAS   18.55   20.40

03.OCT LAS ORD   00.35   06.00

03.OCT ORD ARN   16.25  #07.50

04.OCT ARN TLL     14.40   16.35

Paika said kuupäevad 5.-19. oktoober.

Pileti Hind 1.inimesele ca 500€- hetkel näitab 491€.  Lisandub autorent, kütus või bussipiletid,Ööbimised campingus, toit: Võib olla sissepääsu piletid.Mehhikos maksis see kõik ca 300-500 € . Minul ja mõnel tagasihoidlikul ca 300€. Üritame kokkuhoidlikult välja tulla.Hetkel ma bussi ja autorendi hindu ei tea. Bensiin maksab ca 11-12 kr/L .

Kui punt on koos räägin võimalusest lennata tagasiteel läbi Washingtoni või New Yorki ja veeta seal soovi korral mõni päev. See ei muuda pileti hinda.

USA sisenemiseks vajame biomeetriliste andmetega passi-selle saab hiljem teha ja sissesõidu ankeet tuleb täita. Kui on käib ka USA viisa. Kõigil peavad olema biomeetrilised passid (punane pass,esikaanel fotoaparaadi märk) ja kehtima peavad 6-kuud peale reisi lõppu!

Kui tunned ,et ka sinu unistuste sihtpunkt on Suur kanjon anna KIIRELT TEADA e-mailiga (ralfneemlaid@gmail.com) oma osalemisest. Saada mulle  nimi, isikukood ja kodakondsus. Siis annan teada kuhu esialgne summa ca 650€ üle kanda ja mis edasi toimuma hakkab.

Raha peaks mulle laekuma 2.04 õhtuks. Müük toimub 3.04.- ni

25.10 – 9.11.2011 toimus taoline reis Mehhikosse. Muljeid ja pilte reisist: reisi film, pildid, Martini blogi, Anneli blogi.

Kui küsimusi saada e-mail ralfneemlaid@gmail.com

Naeratame

Ralf

Public domain pildid.

4 Responses to REIS AMEERIKASSE – SUURE KANJONI MATK

 1. LIIVIA kirjutab:

  Tere Ralf.
  Väga kahju, et sain teada Suure Kanjoni reisist alles täna. Palun teavitage mind , kui te tulevikus plaanite veel sarnaseid reise teha. Suured tänud ja jään ootama, Tervitades Liivia

 2. Alla F kirjutab:

  Tere Ralf,
  tunnen samuti huvi taoliste ettevõtmiste vastu. Kui Teil tuleb tulevikus plaan korraldada veel mõnda põnevat reisi, siis ka minul oleks huvi selle vastu.
  Ette tänades,
  Alla

 3. Ralf kirjutab:

  Tere
  kui soovid koheselt mu ettevõtmistega kursis olla registreeri end uudiskirja saajaks esilehel
  Naeratame
  Ralf

 4. Heli M gabrielle kirjutab:

  Tulin Grand Canyonist 2006.aastal tagasi, kuid täielikult tagasi pole siiani saanud. Veetsime väikese grupi ja Drunvaloga seal kaks nädalat mediteerides ja kanjonites kanuutades.
  Kohtume Arizonas 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga