ENERGIA PÄEVAD ELVAS 15-17. juuni

Toimumiskoht : Tartumaa Tervisespordikeskuses

Saabumine 15.06 kl 17.00, lõpetamine 17.06 ca kl 14. Majutus omal soovil telkides või campingu majades

Ettevõtmised:
Matkad, energia harjutused, meditatsiooni praktikad, loeng, töötoad…

Päevakava

15.06. reede
1. 17.00. saabumine laagripaika, sisseseadmine
2. 18.15. väike võimlemine, lõdvestus, meditatsioon
3. 19.00.- ca 21.00 matk
4. Ca 21.15 õhtusöök
5. 22.00 – Vastavalt soovile – vestlus, juturing

16.06. laupäev
1. Ca 8.00. ärkamine
2. 8.30. sirutus , shindo võimlemine, meditatsioon
3. ca 9.15 söömine.
4. 10.30.- 14.00. matk-suhtlemine loodusega,meditatsioon.
5. 14.00 lõuna.
6. 15.00 töötoad
7. 18.00-20.00 loeng. Alateadvus, selle mõjutamise võimalused. Peenmateeria kehad.
8. Õhtusöök
9. Vasatvalt soovile vestlus, juturing

17.06 pühapäev
1. Ca 8.00. ärkamine
2. 8.30. sirutus, võimlemine, meditatsioon
3. ca 9.15 söömine.
4. 10.30. -12.30. Harmoonia energia harjutused, harjutused alateadvuse mõjutamiseks, energetilise stabiilsuse loomine. 5-tiibetlast. Töö toimub erinevates rühmades.
5. ca 13.15 Kokkuvõte, lõpetamine

Kõik ajad on natuke ligikaudsed. Looduses oleneb kõik sellest imelisest hetkest, mis iga sekund koos sinunuga meid ja kogu elu loob.

Toit
Võta midagi kaasa oma äranägemise järgi. Võileivad, pakisupid, mida võimalik süüa ka
lihtsalt veega üle valades, pudru.
Natuke värsket kraami. 1-1,5 pudel tavalise joogi veega. Sääsetõrje. Võtan kaasa kateloki ja piirituse põleti (tee keetmiseks). Söögiasjad lepime ka täpsemalt omavahel kokku. Eelmine aasta tegime 3-4 korda pannkooke. Tore oleks kaasa võtta midagi üllatavat jagamiseks. Võtan kaasa katla või 2 lõkke peal vee keetmiseks.

Varustus
Jälgi ilma ja võta sellele vastav varustus – riided, jalanõud kaasa, et väike vihm sind rõõbastelt ei lõõks.Kui vajad telgis kohta ,anna varakult teada.

Transport
Anna teada, kas saad kedagi auto peale võtta. Tartumaa Tervisespordikeskuse asukohta saad vaadata siit: http://www.tervisesport.ee/asukoht-ja-kontakt

Osalustasu
Vastavalt soovile on võimalus osaleda kogu üritusel või üksikute päevade kaupa. Osalustasu 3 päeva eest 20eur. Kui osaled 1 päeva kaupa on tasu 1 päeva eest 10eur.

Osalemisest teavitamine
Palun registreeri oma tulek saates e-maili aadressile ralf@hagal.ee

Lähemalt ettevõtmistest

Matkad: rahulikus tempos nii, et vana ja noor püsivad gruppis. Suhtleme puudega, tunnetame energiaid, mediteerime. Retke liikumistempo on jõukohane 5-80 aastasele. Olen aidanud organiseerida palverännakut, kus osalesid samas vanuses osavõtjad – matkati, mediteeriti, puhati, oldi üksteisele toeks nii füüsiliselt kui vaimsel otsingul. Minu ema, kes oli siis 79a. vana kommenteeris pärast. Läbisin teekonna palve jõul, kui vahel mõni kauplustes kolamine võtab võhmale siis selle retke lõpus tundsin end õnneliku ja värskena, tundsin et olen astunud sammu ligemale oma lättele. Ühiselt positiivses vibratsioonis liikude, pidades silmas oma eesmärki paneme end sisemiselt särama.
Päevane kilometraaž 4-5km. Mediteerides, harjutusi tehes, keskendudes oma sisemistele väärtustele mööduvad kilomeetrid märkamatult. Enamikus läbime looduslikult väga kauneid kohti.

Energia harjutused: vaatame 5-tiibetlast, räägime taotluse olulisusest mida iganes teeme. Teeme praktiliselt selgeks õige rühi olulisuse. Õpime tegema energeetilist kaitsekihti – taastama oma peenmateeria keha.. Vaatame harmoonia energia harjutuste kompleksi. Võibolla jõuab vaadata ka alateadvust mõjutavat kompleksi ja veel üht teist. Moodustame rühmad eri taseme, oskuste ja huvidega harjutajatele. Neid juhendavad erinevad treenerid.

Näidet Harmoonia energia harjutustest näed Mehhiko reisil tehtud videost:

Lisainfot erinevate energia harjutuste kohta leiad menüüst Eneseabi alt või klikkides siia:
http://www.hagal.ee/soovituse

Meditatsiooni praktikad. Meditatsioon on eneseavastus protsess. See on leida endas miski, mis on olemas, aga elu suures virrvarris oma nina all jääb märkamatuks. Kas see on sisemine rahu, õnn, üksolemine kogu looduga selgub meditatsiooni käigus. Vahest piisab ka algatuseks kui näeme lihtsate probleemide ja emotsioonide taha. Saame aru miks vihastame, kurvastame, mis teha et need seisundid meid terveks päevaks või isegi nädalaks ja pikemaks perjoodiks abituks ei muudaks. Eesmärk on läbi meditatsiooni tunnetada sisemist rahu. Koos mediteerides jõuda rahu seisundise. Luua sulle majakas, mille suunas liikuda, kui on tunne, et kõik on kokku langenud.

Meditatsioon on:

 • Süsteem, mis aitab vaadata elule rahulikult ja tasakaalustatult
 • Elamis kunst ühiskonnas ja üksi olles
 • Oskus ja võimalus teha enesega tööd ja jälgida ennast kõrvalt
 • Distsipliin ja süsteem igapäeva elus

Meditatsioon ei ole:

 • Rituaal
 • Filosoofia,religioon,intelektuaalne õpetus
 • Vastandumine sotsiaalsele elule,oleskelu
 • Põgenemine igapäeva elust

Huvi korral võid vaadata ka videosid suvisest meditatsioonilaagist siit: http://www.hagal.ee/meditatsioon/kuunimeditatsioon/
Mediteerimisest ja meditatsioonidest saad rohkem lugeda menüüst Meditatsioon alt või klikkides siia: http://www.hagal.ee/meditatsioon

Loeng – alateavuse ja selle mõjutamise teemadel ning inimese viiest kehast

Sissejuhatav video inimese viie keha kohta:


Töötoad: Harmoonia Energia pühitsuse saanud kanaldavad oma energiat soovijaile

Juhendatud paaristöö:
“Halvima ja parima protsess”, mis võimaldab otsa vaadata oma hirmudele ja neid tervendada. See meetod aitab ära tunda, mida me tegelikult kardame, mis meid elus tagasi hoiab, miks me kardame teha muutusi ja avatult suhelda. Jälgime oma mõtlemisprotsessi, mis maalib meile pildi kõige halvemast, mis võiks juhtuda ja seejärel avaneme sellele, mida universum meile tegelikult tahaks pakkuda, kui me selle vastu võtaksime 🙂

Ingli- ja vaimsete teejuhtide piltide töötuba.

Reet Kalamees maalib pilte inglitest ja teejuhtidest. Kommenteerin koos temaga seda protsessi. Mõned inimesed saavad inglipildi omanikuks.

Ralf

4 Responses to ENERGIA PÄEVAD ELVAS 15-17. juuni

 1. Margi kirjutab:

  Aitäh Ralf 🙂
  Kui vähegi võimalik, võtan Elva päevadest osa 🙂

 2. ingard kirjutab:

  Väga tore ja huvitav, tänan. Tahan Elvas kindlasti osavõtta

 3. Ralf kirjutab:

  Tore.Registreeri ennast saates e-maili aadressile ralf@hagal.ee

 4. Aarne kirjutab:

  Südamlik tänu kõigile osalejatele, kellega koos tegime neist päevadest just sellise võimsa kogemuse. Kohtume peaegi jälle ja vahepeal loomulikult NAERATAME!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga