Sõnad loovad mind ja maailma

Mõtle oma sõnadele ja sellele mida kirjutad. Tunneta oma mõtteid. Väljenda end mõtetes, sõnades ja kirjas loojana. Kui eksid, sõnasta, kirjuta, mõtle asi uuesti. Naerata ja paranda end. Kui eksid tee sirge rühi harjutus või aju energiate tasakaalustus.

Hinga sügavalt, muuda oma teadvuse seisundit. Tee silmadega 3 suurt ringi ühes suunas, 3 suurt ringi teises suunas. Vaade otse, suuna silmad max üles 3 sekundit, siis alla 3 sekundit. Nii 3 korda. Vaata lähedast, ca 30cm kaugusel objekti(nt arvti ekraani serva, sõrme) hästi fokuseeritult 10 sekundit, siis vaata kauget näiteks aknast väljas puud rahulikult 10 sekundit. Tee nii 6 korda.

Võta mingi kindel lõik elust kodus, tööl , trennis, kus oled eriti tähelepanelik ennast väljendades ja sellega oma elu luues.

Alusta kohe või sulle sobival hetkel…

Rubriigid: ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

One Response to Sõnad loovad mind ja maailma

 1. Angeelika kirjutab:

  Hei!
  (Olen hetkel Hollandis sellega seoses ma ei tunne hotellis kasutatava arvuti klaviatuuri ning tapitahed teadmata : )
  Sinu lehel no konnates, leidsin tÁnase s6numi.Iust selle, s6nad loovad.T6esti olen seda ise tundnud nii andes, kui vastu v6ttes.
  Vahel kirjutame ja utleme m6tlemata teadvustamata, et see energia, mis voolab meie s6rmedelt v6i suult muudab k6ike. Olen tunda saanud, kuidas koledad s6nad minu suunas on olnud juskui teravad nooled, mis on otse joones minule suunatud ning need on m6jutanud minu fuusilist keha, tekitades halba enesetunnet. Kirjagi saades olen tundnud negatiivset energiat, mis muudab paljalt nagemisest meeleol ehk m6jutab fuusilist keha. Ei ole ka ise ingel olnud ning teinud sama, tundes kui paha tunne hiljem sisemusse jaab. Tekib kusimus, miks me siis nii teeme¶ Mul on selline tunne, et tegelikult soovime vaid armastust, oskamata seda anda ja vastu v6tta. Mul on enda ule heameel, et ma juba markan ning opin. Usun sinuski tekivad 6nneharmooniad, kui tunned sama. See on mark, et oled 6igel teel!
  Tanan Ralf, et oled olemas ja teed, mida teed.

  NB!Need harjused on vaga m6nusad, midagi nagu ilmnes esemete umber lisaks, kull viivuks, kuid sellestki hetkel piisas, et saada 6nneharmooniad levima. Tuleb veel harjutada 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga