Grupi seanss-protseduur

Era seansi puhul ühele osalejale kulub teatud aega kuni inimene lõdvestub ja saab lahti linna stressist. Hulk aega kulub ka sama jutu ja soovituste eraviisiliselt üle rääkimisele. Reaalne taskaalustus ja puhastus kestab ca 20-40 minutit. Ülejäänud aeg kulub asjadele mida räägin iga kord uuesti ja uuesti üle.

Grupi protseduuri puhul tuleb kohale tavaliselt 4-10 inimest. Koos viime ennast rahu seisundisse. Seejärel panen osalejad istuma väe-energia kivile (üks nendest alumisel pildil) või energia kuuse alla. Ükshaaval privaatselt tegutsen 20-40 minutit iga inimesega. Vestlen ja viin läbi puhastus- tasakaalustamis seansi, vajadusel vabastan emotsionaalsetest sidemetest. Teised protseduuris osalejad puhastuvad samal ajal energeetiliselt või laevad end sobilike kivide peal või energia kuuse all. Pärast teeme koos ühise lõpetamise ja annan edaspidiseks soovitused. Koos väestame ka kaasavõetud veepudelis vee. See toetab tervenemis protsessi jätkumist.
Vajadusel annan veel lühidalt individuaalsed soovitused.
Selle protseduuri puhul töötavad positiivselt kaasa grupienergiad.
Protseduur kestab 2-3,5 tundi. Siin on positiivne pikaajaline viibimine tervendavas energias kogu protseduuri kestel.
Tasu protseduuri eest on 30€ inimese kohta.

Võta seansile kaasa 1,5-liitrine pudel gaseerimata veega, mille ühiselt sinu jaoks ergastame.

Erinevalt energiate tasakaalustamise protseduurist grupile tegelen siin nii grupiga kui ka iga inimesega individuaalselt. Iga inimese puhul eraldi taotlus ja eesmärk.

2 Responses to Grupi seanss-protseduur

  1. Pingback: Uudiste leht | Hagal Õpetus

  2. Ajaloolane kirjutab:

    Väga tore koosviibimine oli. Kui tunned ennast närvilisena ja ärevana, siis see seanss sobib sulle kindlasti ja hind on ka soodne.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga