Põgus tutvustus

Haridus:   Tallinna 21 kk.  1977

Tallinna Pedagoogiline Instituut – kehakultuur  cum laude 1981

Töö:   Harju rajooni spordikool  Direktori asetäitja , Erinevad trükikojad ja tootmiskoondis Eesti trükitööstus – spordimetoodik olin seal põhiliselt  ürituste korraldaja. Samal ajal asutasin oma karate spordiklubi  2.eraalgatuslik NSVL-us, millega tegutsesin nii avalikult kui  põranda all. Hiljem oli põhi koht sama spordiklubi. Olin ka Tong-il ja Wonhva – do stiili president. Juhtisin ka stiili Euroopa tegevust. Olen ise osalenud ja korraldanud 30 a jooksul sadu võitluskunsti seminare, koolitusi, esitlusi, showsi  jne. üle maailma.
Karate liinis olen koolitanud politseid, armeed, Eesti presidendi ja peaministri  ihukaitset, kaitseliitu, turvafirmasi  jne. Olen turvateenistuse liinis korraldanud eri koolitusi inimestele, ettevõtetele kuidas luua oma turvalist ja tasakaalustatud elu.

Olen korraldanud mitme aastase projekti raames tasuta treeninguid ja üritusi nn. tänavalastele ja lastekodu kasvandikele.

Korraldan oma kodutalus isade-poegade laagreid.

Olen pannud aluse rahvarinde turvateenistusele, kodukaitsele. Osalenud RR vanematekogu töös. Korraldanud Eesti komitee turvateenistust. Korraldnud turvateenistust kõigil rahvarinde üritustel, Eesti kongressil, Toompea, presidendipalee, teletorni kaitset.

Asutasin firma Hagal Õpetus. Selle eesmärk on hingeabi, eneseleidmise ja koolituse alane tegevus. Olen teinud koolitusi erafirmadele ja riigiasutustele – eelmine aasta Rapla omavalitsuste liit, Saue linnavalitsus, Visari metallitööd, Deloit jne. Varasemalt olnud  konsultandina läbirääkimistel Rockwooli, Knaufi, Nobasili jt.  firmade juures. Olnud mentoriks ettevõtete juhtidele.

Sõjavägi: Teenisin okupatsiooniväes Erivägedes – terrorismi  ja lennuki kaaperdamis rühmas käsitsivõitluse eksperdina.

Eesti kaiteväes reserv ohvitser luure alal. Läbinud ja korraldanud koolitusi, osalenud õppustel üle maailma- Sveits, USA, Soome jne.

Osalenud üle maailma erinevatel militaar võistlustel. Olunud pjedestaalil  Sviss reid Comandos, Reserv ohvitseride erinevatel võistlustel, erinevatel patrullvõistlustel  – a la Erna retk. 50 langevarju hüpet.

Hetke tegevus: Loon harmoonia energial, energia harjutustel, enese elulaadi jälgimisel  ja korraldmisel põhinevat süsteemi hoidmaks oma elu harmoonias. Süsteemi eesmärk on ise luua endale särav ja õnnelik elu. Kasutada ära looduse tasakaalustavad ja tervendavad võimalused. Läbi töö enesega kasvatada terved  ja õnnelikud lapsed.

Moto: Osalen töödes tegemistes , milles ma ise ja minuga koos olevad inimesed ei tegutse raha nimel. Tähtis on pingutada enese arengu ja läbi selle meid ümbritseva maailma paremaks muutmise nimel. Kui paned enda ja kaaslaste silma särama liigud õigel teel. Kõik muu jõuab kui iseenesest tasapisi sinuni. Tunnetan ja üritan leida kohti elus, kus satun justkui  kiirrongile, et liikuda edasi särava, põneva elu suunas. Otsin võimalusi midagi korda saata.

One Response to Põgus tutvustus

  1. Reet vahermaa kirjutab:

    Mulle meeldib, et see inimene ei tegutse raha nimel. Hinnad on möistlikud ja kättesaadavad kõigile!!! Edu talle tema tegemistes!!!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga