Hea energia meditatsioon

Istu või lama mugavalt. Lase end lõdvaks – vaata mõttes oma pead, käsi, keha, jalgu ja tunne kõikjal mõnusat raskust ja soojust. Vii keel suulakke ülemiste hammaste taha ja naerata kogu kehaga. Hinga mõned korrad sügavalt. Sa oled rahus.

Pane käsi oma kõhule. Tunneta kuis sisse hingates kõht kerkib ja langeb. Oluline on kõht. Tavaliselt kasutame hingamiseks vaid rinda. Sa hingad nüüd koos kõige ja kõigiga siin planeedil. Sinuga koos hingavad puud ja põõsad, miljardid linnud loomad ja putukad, inimesed. Hingame kõik, kes me oleme ühise DNA kaudu vennad, õed ja sugulased. Sa avardud ja avaned ühisväljale, milles me kõik oleme omavahel seotud. See, mis hetk tagasi oli probleem ja segadus muutub hetkega mõnusaks väljakutseks, mis avardab su meelt ja annab võimaluse areneda – selleks sa ju siia planeedile tulidki. Sa vajud veel sügavamale rahusse. Mõnus kaaluta olek haarab sind. Sa sõidad justkui liftiga alla – sügavale sisemisse rahusse. Keha lahustub nagu suhkur soojas vees. Läbi selle rahu ja lõtvuse sa eemaldud igapäeva saginast ja tood kogu universumi positiivse võnke oma teadvusesse. Sa mõistad, miks sa siia maailma tulid. Vahest ei näe sa kogu pilti, kuid mõistad selgelt mida järgmiseks ette võtta. Ja see mõistmine külvab sinusse rahu energiat ja teotahet. Sa mõistad ka neid, kes hetkel pole elus rahu ja suunda leidnud ja justkui töötavad sulle vastu. Seekord sa  naeratad neile ja saadad armastust. Selles rahus, mis valdab sind ja kiirgab sinust kõigele ümbritsevale, teed sa oma taotluse positiivses võtmes. (kulgen sisemises rahus , -tugeva terve seljaga,- heas suhtes oma elukaaslasega jne.)

Mõtiskle oma taotluse teemal. Näe oma tugevat tervet selga või inimest kellega soovid mõnusat suhet koos sinuga mähkununa kuldsesse säravasse valgusesse. Naudi seda pilti. Tunneta, et see pilt on osa sinust ja ole tänulik selle üle. Naerata, kiida ennast, et võtsid aega, mediteerisid ja läbi selle tasakaalustasid ja muutsid kogu maailma paremaks paigaks.

Suur tänu sulle.

5 Responses to Hea energia meditatsioon

 1. Eve Põder kirjutab:

  Tere,
  proovisin seda silmad kinni ja pikali olekus. Alguses hakkasid silmad võbelema, hiljem see kadus.
  Mul oleks sellised küsimused, et kui kaua see meditatsioon peaks kestma? Taotluse teema – kas see võiks ka olla näiteks millegi saavutamine, töö leidmine, soovitud töökoha ettekujutamine jne.?

  Päikest,
  Eve

 2. Ralf kirjutab:

  Heia
  Silmade võbelemine näitab, et energia sinus hakkas liikuma ja teadvuse seisund muutus.
  Vali ise pikkus ca 15-20min.
  Sinu taotlused on sobivad. Hea on kujutada võimalikult täpselt uut töökohta ja Tunda seda tunnet, et tegutsed seal. Kõiksus räägib sinuga tunnete keeles ja mõistab seda keelt.
  Ralf

 3. Rellu kirjutab:

  Aitäh Ralf selle koduka eest. See on just see mida ma juurde vajasin…natuke aega saan neist teadmistest toituda ja edasi minna 😉
  Päikest!

 4. Sergei kirjutab:

  Tere!

  Sooviksid teada, kas meditatsiooni ajal võib mingisugust lõõgastavad muusikad mängida?

  Kõike ilusat! Sergei

 5. Ralf kirjutab:

  heia
  hea lõõgastav muusika sobib suurepäraselt meditatsiooni juurde.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga