Individuaalsed protseduurid ja enegiate tasakaalustamine Raplas 13.03

13. märtsil individuaalsed protseduurid ilusalongis ILUSÄRA. Registreerimine ilusalongis (salongi kontakandmete nägemiseks kliki siia).

Õhtul kell 18.00 energiate tasakaalustamise protseduur väiksele grupile.
Samuti ilusalongis ILUSÄRA.

Vestleme, igaüks teeb oma taotluse, järgnevad energia- ja hingamisharjutused. Seejärel heidame selili ja teeme energiate taakaalustamise. Vajume sisemise rahu seisundisse ja saame üheks kogu planeediga. Selles seisundis on võimalik täpsustada oma taotlust ja seda korrata. Füüsiline keha justkui kaob ja tunneme end ühena kõige elava ja olevaga. Mõned võivad sellest seisundist edasi liikuda ja jõuda väga kõrge vibratsiooni- ja energiatasemega kristallenergiasse kristallkambris, kohtuda oma kaitseinglite ja vaimse teejuhiga. Protseduuri järel tajud sa maailma teistsuguse paigana, tunnetad oma seotust kõigega siin planeedil.

Enne seansile tulekut mõtle inimesele, kes on sulle oma sisemise ja välise rahu poolest eeskujuks. Kujuta ette, kuidas käituksid, kui sul oleks tema vägi ja võimed. See inimene võib olla ka ajalootegelane või filmikangelane.

Võta seansile kaasa võimlemismatt või fliis ning 1,5-liitrine pudel gaseerimata veega, mille ühiselt sinu jaoks ergastame.

Osavõtutasu grupi tasakaalustamisest: 15 eurot inimese kohta
Toimumiskoht: Ilusalongis ILUSÄRA, kultuurimaja vastas.

Palun anna grupitasakaalustamisel osalemise soovist kindlasti enne teada, kohtade arv piiratud. Minu kontaktandmed: e-post: ralf@hagal.ee, tel: 554 8949. Registreerida saab ka ilusalongis Ilusära (salongi kontakandmete nägemiseks kliki siia).

Rubriigid: energiate tasakaalustamine, ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Individuaalsed protseduurid ja enegiate tasakaalustamine Raplas 13.03

  1. Patsy kirjutab:

    That was fun to read, thanks! I am definitely obsessed with numbers too, even for &qu&u;easyoqtot; runs I like to know my average pace and time. Thanks for taking the time to answer all of those!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga