Energiapraktikad ja meditatsioon Pärnus 27.03.2013

Kell 16.30-18.30 Energiate tasakaalustamine Pärnu keskraamatukogu 2. korruse saalis
Kell 19.00-20.30 Energiapraktikad Pärnu keskraamatukogu 1. korruse saalis

Kui soovid  individuaalkonsultatsiooni saada e-mail või helista 55 48 949


Kell 16.00-18.00 Energiate tasakaalustamine

NB! Võimalus jõuda sisemisse rahusse !

Tervendaja ja vaimne õpetaja Ralf Neemlaid tuleb Pärnusse läbi viima energiate tasakaalustamise ja sisemises rahus kulgemise seansse väikeses grupis. „Ma viin inimese sisemise rahu seisundisse, milles tehtud taotlused ja soovid realiseeruvad.Tava olukorras kulgeb barjäär meie ja ühisvälja vahel, sisemises rahus see kaob. Me pääseme kogu ilmaruumi informatsiooni juurde, saame seda kasutada elus edasi liikumiseks“ selgitab ta.

Seanss kestab poolteist kuni kaks tundi, soovitav on kanda vaba ja avarat riietust ning võtta kaasa matt või pleed.

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu 2. korruse saal, Akadeemia 3, Pärnu
Osalusrõõm:
 20 eurot osaleja kohta.

Kui oled huvitatud, palun registreeri ennast: ralfneemlaid@gmail.com ja saadan täpsema info.

Kell 19.00-20.30 Energiapraktikad

KOOLITUS JA PRAKTIKA: Harjutused energiate tasakaalustamiseks. Meditatsioon.  Vestlus. Kui tunned, et võimlemine sulle liig, tule istu ja kuula. Saa osa sellest energiast, mis võimlejatest kiirgub.

Saavutamaks tasakaalu enese ja maailmaga kasuta HARMOONIA TEED. Üheks punktiks sel teel on energeetilised harjutused ja meditatsioon.  Vaatame konkreetseid harjutusi oma siseenergiate taskaalustamiseks, energiataseme tõstmiseks.

Räägime taotluse olulisusest mida iganes teeme. Teeme praktiliselt selgeks õige rühi olulisuse. Õpime tegema energeetilist kaitsekihti – taastama oma peenmateeria keha.. Vaatame harmoonia energia harjutuste kompleksi. Mediteerime. Vaatame ka alateadvust mõjutavat kompleksi. Õpime harjutustega tasakaalustama siseenergiaid. Kui huvilisi vaatame kiirelt 5-tiibetlast.

Nagu söögi ja joogi puhul, mis annavad tuge jämemateeriale vajame igapäevaselt turgutust ka peenmateeria kehale. Harjutused sobivad igas eas harjutajatele.

Koolitusel näitan väikseid nippe kuidas neid sooritada nii, et igaüks saaks hakkama.

Tulles koolitusele, pane end mugavalt riidesse, et saaksid võimelda. Võta kaasa võimlemismatt, et põrandal end mugavalt sisse seada. Kui soovid märkmeid teha, sea paber ja pliiats valmis. Loobume akadeemilisest laua taga istumisest, laseme oma energia liikuma, fantaasia kulgema ja naudime oma koosolemist. Sellises olukorras jõuame oma sisemise tarkuseni.

«Et maailmas korda luua, peame kõigepealt looma korra oma rahva sees;
et rahva sees korda luua, peame kõigepealt korda seadma oma perekonnaelu; et perekonnaelu korda seada, peame kõigepealt korda seadma oma isikliku elu; ja ennekõike peame me korda seadma oma südame.»
Konfutsius

Enamiku inimeste enesemuutmised lõpevad loengu kuulamisega või raamatu lugemisega. Mina olen tegutseja. Tule saali ja näita et ka sina oled. Astu esimene samm ja sa oled enesemuutmise teel.

Siin näed tasakaalustavat harjutust http://naeratame.hagal.ee/blog/olen-harmoonias

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal , Akadeemia 3, Pärnu
Osalusrõõm :
 Tasuda saab (  10  ) nii sularahas kohapeal, kui ka ettemaksuna Enesetäiendajate Selts pangaarvele SEB pank 10220095828012.
Registreerimiseks tee ülekanne Enesetäiendajatele.

Ralf

Rubriigid: ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga