7.12 kl 18.00 Pärnu raamatukogu. Rännak harmooniasse.

Kuidas igepäeva elus sündmustega enda tasakaalu viia. Lõpetada kursustega ja kasutada oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Panna oma hirmud ja viha ennast teenima. Sa ei pea ennast tagantjärgi tablettidega turgutama. Muuda elulaadi praegu ja sa leiad eest hoopis kaunima maailma ,mis pakub sulle lõputult võimalusi.
Olen ise maadelnud haigustega. Olnud hädas oma viha ja hirmudega. Ma pole olnud piisavalt sihvakas ja tüdrukud on olnud liiga pikad. Mäed on olnud kaugetes maades ja koopad on olnud pimedad. Aja jooksul on viha loonud minus sisemise kindluse. Tüdrukud on lühemaks jäänud või olen ise kasvanud. Mäed on nüüd käe jala juures ja meeli erutavad. Käin neid iga aasta vaatamas. Pimedus on minust kadunud ja koobastes olen leidnud meelerahu. Kõik on võtnud aega ja kulgemist. Aga see on olnud seiklus. Kohati pannud kõhus kripeldama. Tihti mõtlesin varem – oli seda nüüd vaja. Veidi rahunemist ja üleelatud hirm asendub naeratusega. Oli ikka vaja.
Võtame koos aega, räägin oma tegemistest,õnnestumistest ja äpardustest.pakun välja varjante mida elus kasutada. Kuidas elada Oma elu.
Täpsemalt kuuled Pärnus.
Kui soovi, saad kohapeal soetada raamatu Rännakud Harmooniasse. Kui naeratad kirjutan sisse ka pühenduse just sulle.

 

Vt ka

Neljapäeva, 7. detsembril  kell 18.00 ootab Pärnu Keskraamatukogus  pärnakatega kohtumist tervendaja   Ralf Neemlaid.  Osalustasu 10 eurot ( võib ka  ettemaksuna MTÜ „Enesetäiendajate Selts“ arvele SEB panka a/a 10220095828012 . Selgitusse „ nimi+7.detsember)

http://www.enesetaiendajad.ee/rannakud-harmoonias-ralf-neemlaid/

 

Naeratame

Ralf

Rubriigid: ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga