24-25.05 harmoonia energia kursus ja praktikum

Hagal-Opetus-pais01.jpg

24-25.05 Toimub pesa talus harmoonia energia kursus ja praktikum. Võimalus saada 1. ja 2.astme pühitsust. Võid tulla ka oma eelnevaid teadmisi värskendama.
Sel korral toimub ka 3. astme ehk meistri pühitsus. Sellest tulenevalt ka eriline programm.

Miks just see aeg?

Anne ütleb:

25 mail on omapärane jada.
4.26 tõuseb Päike.
7.11 on kuuvarjutus.
7.25 saab Kuu kasv täis.

Kuu loomisest kuni täiskuu saabumiseni toimub energia kasv. Täiskuu saabumise hetkel on energia täisvõimsusel (kõige konsentreeritum) ja sealt edasi hakkab kahanema. Päike on mehe sümbol, Kuu on naise sümbol. Kuu loomine ja sellele järgnevad 3 öö-päeva on maagiline aeg. Sellel ajal toimivad tahe ja tunded koos. Parim aeg seemnete külvamiseks ja soodsaim pinnas jõudsaks kasvuks.

Loksutasin endas küsimust, et mille sümbol on kuuvarjutus ja miks see mulle ette söödeti?

On Kuu, Päike tuleb ette, ei ole Kuud. Päike hakkab eest ära tulema ja toimub sisluliselt kuu loomine maikuise veel kasvava täiskuu energias. Sisuliselt toimub Kuu loomise energia võimendamine kevadise kasvava täiskuu energiaga ehk naisenergia võimendamine naisenergiaga särava Päikese (meesenergia) paistel. Sain aru, et mulle ja minu taotlusele see sobib! Mind on õigeks ajaks just õige ettevalmistuse ja kõige muu vajalikuga kantud just õigesse kohta, et saada läbi pühitsuse paremaks inimeseks – naiseks, harmooniaks, ürgsuseks, armastuseks, väeks, terviseks-allikaks.

Päikest ja Kuud 🙂

Anne

————-

noorkuu-Kui see aeg sobib ka sulle pühitsuseks või enese täiendamiseks siis loe edasi:

1. Koguneme 24.05 kl 18.30-18.50 Pesa talus
2. 19.00. meditasioon
3. energiaring kõigile
4. ca 20-20.30 liigume metsa

Ees seisab ca 2-3 tunnine Meistri rännak, milles kõik saavad osaleda.Matk on rahulikus tempos ja pausidega. Selle käigus mediteerime, suhtleme loodusega ja laeme üksteist. Liigume läbi metsa, külastame Avanemise allikat ja suhtleme sellega. Järgmine peatus on Kaksikute Hiiglaste 2 tamme Voore mõisa juures. Edasi liigume Maidla, Ääsmäe ja Voore vahel paiknevasse rabadest ümbritsetud iidsesse pelgupaika – kohta kus sõdade ajal varjuti. Seal asuval soosaarel asus ka ammustel aegadel kohaliku teadmamehe elamu. Koht on väga erilise taimestikuga võimas ja sõbralik. Seal veedame öö mediteerides ja energiat jagades. Päikesetõusu ajal alustame Pühitsustega kõigile astmetele. Peale seda liigume tagasi Pesa tallu. Õigel ajal oleme tagasi Pesas 10-13 vahel.

Vali endale kaasa ilmastikuga sobivad riided. Kotti pane magamisalus ja soovi korral termos ja natuke näksimist. TASKULAMP. Magamiskotti pole vaja, ega me suurt maga. Mõtle ise, mida vajad ja ära küsi minult. Ära anna oma väge kellegile teisele, otsusta ise.

Toiduks võta kaasa 1-1,5 l vett, seda saab ka allikast ja soovi korral midagi endale söömist, näksimist. Üldiselt on kõigi osalejate energiatase sedavõrd kõrge, et söögiisu ei teki.

Kursus algajatele, Harmoonia energia I aste 100€ (kursus ja pühitsus).
Harmoonia energia II aste 150€ (kursus ja pühitsus).

Nii I kui II astme pühitsuse saamiseks on vajalik osaleda mõlemal päeval, et kogu teadmine ja kogemus kätte saada.
Osalustasu on 6€ neile, kes varem kursuse läbinud, ja tulevad end täiendama.
Osaleda saavad ainult pühitsuse soovijad või need, kellel juba 1. või 2. astme kursus läbitud.

Kui vajad transporti, anna julgelt teada. Pesa tallu kohale sõitmise õpetust vaata siit: http://www.hagal.ee/kontakt/kuidas-kohale-soita

Palun anna osalemissoovist teada saates kiri aadressile ralf@hagal.ee. Kui sul on juba I astme pühitsus, siis palun täpsusta, kas tuled lihtsalt harjutama ja ennast täiendama või saama II astme pühitsust.

2. ja 3. astme pühitsuseks vajalik kirjutada kursusetöö. Selle teema lepime varasemalt kokku.

Üleskutse kursusele tulijatele (vabatahtlik):

Üks või kaks nädalat enne Harmoonia energia kursust jäta oma menüüst välja lihatoidud ja tarvita tervislikku ning võimalikult vähe töödeldud taimetoitu.
Taimsed toiduained sisaldavad märksa rohkem bioloogilist energiat kui liha. Ainult taimset toitu tarvitades saab keha puhastuda ja puhata ning paraneb ka energiatunnetus.
Valmista toitu armastuse ja hea tundega ning enne sööma hakkamist õnnista ja täna toitu.
Soovi korral võid päev enne kursust teha ka veepäeva.

Naeratame

Rubriigid: ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to 24-25.05 harmoonia energia kursus ja praktikum

 1. Maie kirjutab:

  Üks unistus sai teoks.
  Elan iga päev loodusega käsikäes aga ei ole varem lageda taeva all ööbinud.
  Seekordse matkaga sain selle kogemuse võrra rikkamaks.Usun et need hetked jäävad minusse püsima.Seetõttu oli just see öö minule eriline,üksinda ei oleks ma seda iialgi ette võtnud. Olime oma tegevuse lõpetanud ja igaüks end meie suurele vesivoodile sisse seadnud, jäimegi öö rüppe kõik koos ja igaüks omaette oma mõtetega. Olin teinud valiku et minu matkavarustusse kuulub vaid vihmakeep, siis seda kasutasingi oma magamiskotina.Täiskuu jäi puude varju, imelisel linnulaulul ja sääsepirinal oli uinutav mõju.Siis tekkiski tunne et kõik oleme üheks sulanud ja inimestena olime metsas sel ööl kõige väiksem osa.Me hingasime ööga ühes rütmis. Olles sellises mõtlevas, unelevas ,kuulavas, olevas, uinuvas seisundis mõned tunnid olnud mõistsin
  et ka ekstreemsete oludes saab olla väga turvalises keskkonnas.Olles teinud väikese jalutuskäigu jagasin neljajalgse sõbraga aega ja shokolaadi .Et päikesetõusuni oli veel aega otsustasin seda kasutada magamiseks.Ei lasknud häirida end sääskedest, mõeldes, et ka nemad tahavad soojust ,ei häirinud niisked riided ja jalanõud ega märg ja külm küljealune,sest olin osa loodusest.Sel hetkel olin mina ja minu kest mis lamas metsa all,kuni kostis nii tuttav ja imeline parmupilli heli,mida jäin äratuseks nautima…
  Minu suur tänu ja austus matkakaaslastele ,teejuhile ja sellele ööle .

 2. Ralf kirjutab:

  Aitäh sulle,
  Oled imeline kaaslane Rännakul metsa ja iseendasse.
  Ralf

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga