13.12 kl 18.00.-20.00 Rapla esoteerikakeskus. Rännak harmooniasse.

Näis mida räägin teile või kuhu küsimused ja mõtted meid viivad. Võibolla räägime, mida põnevat nägin ja tundsin just lõppenud Peruu matkal. Mida mõtlesin dzunglis või Machu Pichul.

Vast arutame kuidas kasutada igepäeva elus ette tulevaid sündmusi enda tasakaalu viimiseks. Leida oma intuitsiooni ja tarkus. Äratada sisemine tasakaalustav vägi. Panna hirmud ja viha ennast teenima. Sa ei pea tervist tagantjärgi tablettidega turgutama. Muuda elulaadi praegu ja sa leiad eest hoopis kaunima maailma, mis pakub sulle lõputult võimalusi. Kui lähed kursusele või kuulad kellegi õpetust vaata talle sügavalt silma. Tunneta kas ta ise elab oma õpetuste järgi ja naudib elu.

Olen ise maadelnud haigustega. Olnud hädas oma viha ja hirmudega. Ma pole olnud piisavalt sihvakas ja tüdrukud on olnud liiga pikad. Mäed on olnud kaugetes maades ja koopad on olnud pimedad. Aja jooksul on viha loonud minus sisemise kindluse. Tüdrukud on lühemaks jäänud või olen ise kasvanud. Mäed on nüüd käe jala juures ja nii meeli erutavana, et käin neid iga aasta vaatamas. Pimedus on minust kadunud ja koobastes olen leidnud meelerahu. Kõik on võtnud aega ja kulgemist. Aga see on olnud seiklus. Kohati pannud kõhus kripeldama. Tihti mõtlesin varem – oli seda nüüd vaja. Veidi rahunemist ja üleelatud hirm asendub naeratusega. Oli ikka vaja.

Täpsemalt kuuled kohapeal. Lihtsad nõuanded, mille järjekindel täitmine muudab elu.
Teeme ka meditatsiooni ja tasakaalustame energiaid.
Kui soovi, saad soetada raamatu Rännakud Harmooniasse. Vaata mulle kavala näoga otsa ja kirjutan raamatusse pühenduse just sulle.

 

13.12. Toimuvad individuaalvastuvõtud.alates  kl. 11.30.

Ralf Neemlaid .
Tervendaja, kes tasakaalustab energiad ja äratab sisemise tervendava väe.

Meil omal on omad tugevad ja nõrgad küljed. Minu tugevus on elulaad.
Enamus inimesi ütleb- tehke mu sõnade järgi. Mina ütlen- tehke mu tegude järgi. Olen ise see, millest räägin. Olen eeskuju. Häbenemata. 
Kui enamus tervendab läbi kanali tuleva energiaga siis mul on midagi veel lisaks. Minus on kogu see kogemus, mida olen saanud tegutsemistest igas mu rakus. Minus on kuuse all magatud ööd, paastumised rännakutel, mägede ja kõrbe kuumav päike. Minuga olles kuuled ka üksikute saarte vaikust ja dzungli kisa varastel hommikutel. Tunned minu jääkülmi hommikuid ja märgi jalgu. Mu eksimus rajalt ja taasleidmise rõõmu. Tajud mu üks olemist kõige sellega ja millegi veel suurema ja võimsaga. Kogu loodusega. Olen kõik need katsumused seedinud väljakutseteks ja kogemusteks. Naudin neid. Ma kiirgan kõike seda. Justkui soe ahi. See toimib ka siis kui ma midagi spetsiaalselt ei tee. Elan ja tegutsen rõõmuga. Elu on rõõm ja ma naudin seda. Õpetan seda ka sulle.
Kui tuled minu juurde siis naeratan Sulle. See paneb ka sinus rõõmu õitsema. Tasakaalustan kõigepealt su peenenergiad. seejärel äratan su Sisemise Tervendava Väe. Meis kõigis on see olemas aga enamus inimestes ta magab. Kui vägi ärkab, hakkab su olemus ennast ise tervendama. Sina pead teda vaid toetama. Number üks toetaja on piisava vee kogus su kehas. Selleks ergastan ma just sulle pudeli veega.
Võta ise kaasa 1,5 l pudel tavalise gaseerimata veega ja saad endale vee,mis toetab su tervenemist ja harmoonias kulgemist. Konkreetseid soovitusi edasiseks saad protseduuri ajal.
Soovitusi oma elu särama panekuks leiad minu detsembri algul ilmuvast raamatust ” Rännakud harmooniasse”

Päikest Sulle 
Naeratame 
Ralf

MILLAL: 13.12.17 kl.11.30-17.00
KUS: ESOTEERIKA KESKUS Telliskivi 1 Rapla
LEPI AEG KOKKU: 5060947 Sirgi
SEANSI HIND: 45.-

Naeratame

Ralf

Rubriigid: ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga