Suvine matk Alpidesse

NB! Selle reisiga enam liituda ei saa (seltskond koos ja piletid ostetud). Kui soovid tulevikus taolisel eneseleidmise reisil osaleda, anna endast märku e-kirjaga.

Olen siin rääkinud tuleva aasta reisidest.Inimesed on küsinud päris kuupäevaliselt. Vaatasin sihtkohti ja kuupäevi ja piletihindu, ning pakun välja ühe reisi. Ise lähen igal juhul.

Reis Itaaliasse 22-29.05.2012

Marsruut oleks Tallinn -Milano-Tallinn.Hetkel saaks Ryan air pileti ca 73€ kätte. Lennuk lendab 22.05 kell 11.50-13.50.Tagasi 29.05 kell 7.20-11.25

Milaanost suunduksime kas Dolomiitidesse(Alpid), Mon Blanci ümbrusse (Alpid) või kolaksime mägedes ümber Garda järve. Eesmärk on kulgeda ja panna oma elu särama. Leida endas midagi uut. Nautida imelist loodust.

Võime kolada ühe päeva Milaanos või Veronas – viimases on Romeo ja Juliaga seotud kohad, väga positiivse energiaga. Seal ka iidne Rooma amfiteater väga hästi säilinud. Soovi korral rannapäev Garda järve ääres. Osa võivad see aeg mägedes olla.

Olenevalt inimeste arvust liigume kas busside või rendi autodega.

Sellel matkal tuleb kindlasti palju jalgsimatkamist – RAHULIKUS TEMPOS. Leian lahendused, et õige liikumis annuse ja koormuse saavad tugevamad ja nõrgemad. Kes on mu eneseleidmise Ernadel ja päevastel matkadel käinud saavad kindlasti hakkama. Kes väsib, saab paigapeal lõõgastuda.

Magame võimalikult palju telgis.

Kulutused oleksid:

  • Lennupilet-73 € võib lisanduda suurema ,raskema koti eest ca 20€.Võin õelda,et see on vääääääga hea hind.siin on vaja kiirelt reageerida.
  • Bussipiletid- või autorent ca 30-40€ päev ja bensiin.Kamba peale arvesta ca 50€ inimese kohta kogu matka kulutus.
  • Toit – sama hind kui Eestis, isegi odavam.
  • Öömaja – Mägi onn ca 5-20€. Hotell 30-40€. Ise olen väljas maganud

Osavõtu tasu inimese kohta matka eest on 80€. So 10€ päev. Selle sees on matka organiseerimine, harjutused, meditatsioonid, vestlused, tervise putitamine kohapeal jne. Mis täpsemalt, küsi Mehhikos käinutelt.

Täpse marsruudi paneme paika nagu Mehhikos ühise aruteluga.
Matka varustust näed mehhiko matka ettevalmistuse blogist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga