LOENG-PRAKTIKUM TARTUS 21. aprillil

Kuidas olla terve ja elada tasakaalus enese ja maailmaga?
21. aprillil kell 14.00 Vanemuise 48 II korruse saalis.

Teeme energiaharjutusi, mediteerime. Räägin DNA-ravi olemusest ehk uuest võimalusest vabaneda stressist ja haigustest ning jagan vajalikke nõuandeid.

Selga panna mugavad, liikumist võimaldavad riided. Võimalusel võta kaasa (jooga)matt.

Osalustasu 10 € kohapeal, sularahas. Eelnev registreerumine ei ole vajalik.

Samal päeval toimub ka energiate tasakaalustamise ja sisemise rahu seanss.

Energiate tasakaalustmise ja sisemise rahu seanss.

Seanss toimub ca.10 inimesele.Vestleme natuke ja teeme taotluse, vast mõne energia harjutuse,hingamise.Siis heidame selili ja teeme energiate taakaalustamise.Seejärel vajume rahu seisundisse ja saame üheks kogu planeediga.Selles olukorras on võimalik täpsustada taotlust ja see üle korrata.On tunne juskui füüsiline keha kaob ja oleme üks kõige elava ja olevaga.

Mõned võivad sellest seisundist edasi liikuda ja jõuda väga kõrge vibratsiooni ja energia tasemega kristallenergiasse kristallkambris ja kohtuda oma kaitseinglite ja vaimse teejuhiga.Protseduuri järel tajud sa maailma teistsuguse paigana,tunnetad oma seotust kõigega siin planeedil.Kiirustamine kaob. Protseduur kestab ca 2t.

Protseduuri aeg :kell 21.04 kl.17.30-19.30

Toimumiskoht: Tartu kesklinn, Küütri 14 (sissepääs hoovist II korrus)

Võta seansile kaasa võimlemismatt,või midagi pehmet alla panekuks,et oleks mugav lebada.Tihtipeale hakkab selle protseduuri puhal jahe.Sinust väljuvad seisvad energiad tekitavad külma tunde.Võta miskit sooja pealeviskamiseks kaasa.

Osalustasu on 25€

Mõtle vahepeal inimesele ,kes on sulle oma sisemise ja välise rahuga eeskujuks.Mõtle kuis käituksid sina kui sul on tema vägi ja võimed. See inimene võib olla ka kuskilt filmist,ajaloost.

Naeratame

Ralf

Palun registreeri ennast e-mailiga

Olen nõus soovijaid ka eraviisiliselt nõustama, kontaktid kokkuleppimiseks ja suhtlemiseks leiate kodulehelt kontaktide alt: http://www.hagal.ee/kontakt

Huvi korral võid vaadata ka Kaido Pajumaa uut videot Ralfiga: “Kasulikud energiaharjutused Ralf Neemlaidilt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga