Kohtumine vaimse teejuhiga 29.08


Alates 22.08 on Tallinnas Euroopa hotellis vaatamiseks Reet Kalamehe inglite ja vaimsete teejuhtide maalide näitus “Valguse valvajad”.
Seoses näitusega korraldame koos Reedaga ettevõtmise.

KOHTUMINE VAIMSE TEEJUHIGA

Kohtumiseks oma vaimse  juhiga on vajalik jõuda sisemisse rahusse. Kindlasti teab igaüks kuis mõne vestluse ajal või vaadeldes loodust tekib sisemine vaikus. On tunne, justkui hing pääseb lendu. Sellises olukorras naudid olemist iseenda ja millegi sinust suuremaga. Hiljem tajud, et miski oluline on loksunud paika. Sa tajud uut sihti enda elus.

Mis on kavas

Jõudmaks sisemisse rahusse teeme ühiselt mõned lihtsad energia harjutused. Sa ei vaja selleks võimlemis riideid ega erilist ettevalmistust. Hingame koos. Toimub vestlus, tutvustus erinevatest sfääridest, kehadest mida omame ja mille olemasolust me väga teadlikud pole.
Kuulame parmupilli ja teeme ühismeditatsiooni tugevdamaks oma sidet Vaimse teejuhiga. Samal ajal alustab Reet maalimist.
Hiljem teeme kokkuvõtte toimunust ja vahetame oma muljeid.

Võta kaasa 0,5-1,5l pudel tavalise gaseerimata veega. Aktiveerime selle loengul sulle vajaliku väega ja informatsiooniga.

Reeda kommentaar:

Juba aastaid tagasi hakkasin kogema tingimatut tungi ja vajadust joonistada ingleid ja valgusolendeid. Seoses konkreetsete inimestega tekkis mul järjest enam selge äratundmine, kes on neid valgusmaailmas hetkel juhendamas ja mis on sõnum, mida tahetakse edastada. Ja nüüdseks on inglite ja vaimsete teejuhtide kanaldamine ning maalimine oluline osa minu elust, mille olen pühendanud Loojale.
Koostöös Ralfi ja kõigi osalejatega maalin 29.augusti meditatsiooni käigus Valgusmeistri,  vaimse teejuhi – just selle valgusolendi, kes antud hetkel on läbi tulemas. Praegu tean, et see Meister on avamas ja käivitamas igas osalejas midagi väga olulist. Ja et pilt, mis sünnib, kingitakse ühele osalejatest. Kellele täpselt, see selgub juba maalimise ja meditatsiooni käigus.

Toimumisaeg: kolmapäev 29.08  kell 19.00- ca .21.00

Toimumiskoht: hotell Euroopa ,Ida –Euroopa saal. Aadress Paadi 5, 10151 Tallinn (kliki aadressil, et näha asukohta kaardil). Parkimine: hotelli kõrval asuvasse EuroPark´i parklasse, kus 30 min maksab 0,50 € ja ööpäev 2 €. Hotelli ette jääb ka Norde Centrumi parkla, kus esimene tund tasuta, järgmine tund 0,86€.

Osalusrõõm – 6€
Tasuda saab  sularahas kohapeal (TÄPNE RAHA KAASA).

Oma tulekut registreerida pole vaja – lihtsalt tule kohale.

30. augustil toimub Pesa talus Sulle-mulle päev, et kes soovib, võib pärast vaimse teejuhiga kohtumise üritust tulla Pesa tallu ööbima. Magada saab telgis, küünis, aidas või energiakuuse all. 30. augusti hommikul teeme ka koos ühise võimlemise. Sulle-mulle päeva kohta leiab lähemalt Hea energia nädala infost: http://www.hagal.ee/uritused/hea-energia-nadal-27-08-2-09-2012/

Naeratame
Ralf, Reet

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga