Hea sõna nädal

Meie keel on meie suur sõber. Ta on idikaator, mis väljendab alati meie teadvuse seisundit. Toob välja maailma, mille sa oled enda jaoks loonud. Näitab millist elu elad ja hetkel oma lähedaste ja kogu maailmaga jagad. Annab pildi sinu panusest  meie planeedi loomisesse.

Supp on jõle kuum. Päike kõrvetab halastamatult. Ma ei suuda seda rohkem taluda. Ma olen täielikus masenduses……… Sellise jutuga me märkamatult aga reaalselt loome oma elu. Külvame ohakaid teele, millel kõnnime. Me loome oma maailma ka selle tundega mille, me paneme oma sõnadesse.

Supp on mõnusalt palav. Saan hetke aega oma sööki õnnistada ja lõdvestuda enne lõunat. Päike hellitab mind, võtan selle tänuga vastu, jagan läbi enda maailmale. Hetkel raske aga tajun põhjust, miks võtan olukorda sellisena. Tunnen et avanen läbi selle katsumuse uuele tasndile. Mul on alati läheduses inimesed, kelle abiga leian ennast…… ka selline sõnastus loob meie elu. See keele kasutus ja suhtumine loob meid ja seda planeeti nii füüsilisel kui energeetilisel tasandil.

Jälgides oma sõnu saame me muuta oma elu ja ka neid inimesi ja sündmusi, mida oma ellu tõmbame. Nende ridade lugejatest enamus teab , et see on nii. Võtame ja hakkame koos jälgima, millist maailma me oma keelega loome. Üksi endaga tegeled on raske. Alati ei märgata sõnu, mis sul üle huulte libisevad. Korraliku soengu jaoks vajad sa peeglit. Sama on ka sõnadega. Lepi kokku kellegi tuttava, töökaslase, sõbraga kellega koos üksteist jälgida.

Kui soovid teravamat tähelepanu enesele, tee nii. Võta 10€, vaheta see sentideks ja luba oma lähedastele, et iga negatiivsust loova väljenduse puhul maksan 10 senti sulas. Võin garanteerida, et su ümbrus on täis tähelepanelikke kõrvu, kes kõik pühenduvad läbi sinu väljenduste jälgimise maailma paremaks muutmisele. Sama juhtub kui lubad iga taolise väljenduse puhul teha 10 kükki või surumist, süüa pool sibulat, minna külma dušši alla, või küpsetada kook.

Tavaliselt  kuulame loenguid, teeme plaane, arutama pikalt ja küsime nõu kümnelt targalt. Tegutsemise faasi ei tule. Alati saab lõputult planeerida ja miskit veel efektiivsemat välja mõelda. Mina hakkan homme tegutsema oma keele ja selle tundega, mis ma sõnde taha panen. Tean, et tegutsemine teeb minust ja ka sinust oma elu võluri.

Tegutseme koos.

Naeratame

Ralf

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga