Energiate tasakaalustamine Tartus 25.07

Energiate tasakaalustamine väikesele grupile (5 – 10 inimest) 25. juulil kell 15 – 17 Tartus Dorpati konverentsikeskuses

Vestleme, igaüks teeb oma taotluse, järgnevad energia- ja hingamisharjutused. Seejärel heidame selili ja teeme energiate taakaalustamise. Vajume sisemise rahu seisundisse ja saame üheks kogu planeediga. Selles seisundis on võimalik täpsustada oma taotlust ja seda korrata. Füüsiline keha justkui kaob ja tunneme end ühena kõige elava ja olevaga. Mõned võivad sellest seisundist edasi liikuda ja jõuda väga kõrge vibratsiooni- ja energiatasemega kristallenergiasse kristallkambris, kohtuda oma kaitseinglite ja vaimse teejuhiga. Protseduuri järel tajud sa maailma teistsuguse paigana, tunnetad oma seotust kõigega siin planeedil.

Enne seansile tulekut mõtle inimesele, kes on sulle oma sisemise ja välise rahu poolest eeskujuks. Kujuta ette, kuidas käituksid, kui sul oleks tema vägi ja võimed. See inimene võib olla ka ajalootegelane või filmikangelane.

Võta seansile kaasa võimlemismatt või fliis ning 1,5- liitrine pudel gaseerimata veega, mille ühiselt sinu jaoks ergastame.

Registreeru: ralfneemlaid@gmail.com,
osalus 20 eurot

Vaata tutvustavat videot:
http://www.hagal.ee/proov/tasakaalustamise-ja-puhastuse-protseduur/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga