Energiapäevad Saaremaal 16-19.08

Saaremaa päevade raames toimuvad Energiapäevad.

Reede, 17.08

Kell 19.00 Kuressaare Spordihoone (Vallimaa 16a) aeroobikasaalis loeng 5-kehast, teadvusest ja alateadvusest. Kuidas kasutada mõlemaid positiivselt oma elu loomiseks. Räägime sellest mida toob meile 2012 aasta lõpp.

Kui on, võta kaasa võimlemismatt istumiseks. Kui sul pole, on ka kohapeal olemas. Istuda saab ka step aeroobika pinkidele.
Unustame klassikalise loengu, viskame end külili ja naudime vaba olemist. Nii on parem ka mediteerida loengu ajal ja vahepeal mõni harjutus soovi korral teha.

Laupäev, 18.08

Kell 11.00 energiaharjutuste praktikum, võimlemine, küsimustele vastamine. Samuti Spordihoone aeroobikasaalis.

Kell 14.00 Ajamaja saalis tasakaalustus ja sisemise rahu protseduur väiksele grupile (kümmekond inimest).
Vestleme, igaüks teeb oma taotluse, järgnevad energia- ja hingamisharjutused. Seejärel heidame selili ja teeme energiate taakaalustamise. Vajume sisemise rahu seisundisse ja saame üheks kogu planeediga. Selles seisundis on võimalik täpsustada oma taotlust ja seda korrata. Füüsiline keha justkui kaob ja tunneme end ühena kõige elava ja olevaga. Mõned võivad sellest seisundist edasi liikuda ja jõuda väga kõrge vibratsiooni- ja energiatasemega kristallenergiasse kristallkambris, kohtuda oma kaitseinglite ja vaimse teejuhiga. Protseduuri järel tajud sa maailma teistsuguse paigana, tunnetad oma seotust kõigega siin planeedil.
Enne seansile tulekut mõtle inimesele, kes on sulle oma sisemise ja välise rahu poolest eeskujuks. Kujuta ette, kuidas käituksid, kui sul oleks tema vägi ja võimed. See inimene võib olla ka ajalootegelane või filmikangelane.
Võta seansile kaasa võimlemismatt või fliis ning 1,5-liitrine pudel gaseerimata veega, mille ühiselt sinu jaoks ergastame. Tutvustav video tasakaalustamisest: http://www.hagal.ee/proov/tasakaalustamise-ja-puhastuse-protseduur/
Tasakaalustus protseduurile on piiratud arv kohti, et registreeri kiirelt: ralfneemlaid@gmail.com Osalus seanssil 20 eurot inimese kohta.

Pühapäev, 19.08

Kell 11.00 metsamatk, energiaharjutused. Algusega Musumänniku Parklas – suundume Loodetammiku poole. Tegeleme ruunidega ja teeme energiaharjutusi.


Osalustasu.
Üksiküritusel osalemine 6 eurot, kõik üritused 15 eurot. Tasakaalustuse ja sisemise rahu protseduuril osalemine 20 eurot.

Registreerimine. Mandrilt tulejad palun registreerige e-mailiga, siis saab autodega kopereeruda.

Majutus. Mandrilt tulejatel on võimalus telkida Salme külas. Täpsustame ka Külalistemajas ööbimise võimalust.

Täpsem info tuleb jooksvalt kodulehele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga