LOENG RAPLAS 18. aprill

Kuidas on alanud Sinu aasta, kas pakatad värskest energiast ja teotahtest? Kui vajad siiski pisut ergutust, oled oodatud kuulama teadjameest  Ralf  Neemlaidi.

Tervendaja ja väemees, kauaaegne karate-treener ja presidendi ihukaitsjate õpetaja-sensei RALF NEEMLAID räägib   Raplas sellest, kuidas olla enam harmoonias ja terve.

Jutuks tuleb:

5 tiibetlast ja teised energiaharjutused – kas vikerkaaresild imedemaale?

  • mis muudab energiaharjutused tõhusaks ehk miks saab samu harjutusi tehes ühest meister, teine on ikka haige, aga kolmanda elu suisa särab?
  • DNA mõjutamine  – uus võimalus vabaneda stressist ja haigustest
  • Alateadvus ja kuidas seda mõjutada
  • 7 sammu harmooniasse ehk kuidas leida tasakaalu enese ja maailmaga

NB! Teeme ühismeditatsiooni ja vaatame loengu algul videofilmi

Võta kaasa 0,5-1,5l pudel tavalise gaseerimata veega. Aktiveerime selle loengul sulle vajaliku väega ja informatsiooniga.

Ralf Neemlaidi  koduleht on http://www.hagal.ee/ . Ralf on nõus Raplas soovijaid ka eraviisiliselt nõustama, kontaktid kokkuleppimiseks ja suhtlemiseks leiate tema kodulehelt.

Toimumisaeg: kolmapäev 5.12 kell 18.00
Toimumiskoht
:  Rapla Rahvakooli ruumides, Hariduse 3,  2. korrus
Osalusrõõm :
Tasuda saab  6 € sularahas kohapeal (TÄPNE RAHA KAASA)

Vaata ka Kaido Pajumaa uut videot Ralfiga “Kasulikud energiaharjutused Ralf Neemlaiult”

Ajakirjanik Kristel Rõssi lühiintervjuu Ralf  Neemlaiuga:

Kuidas sa ennast ise tituleerid, kas oled tervendaja?
Kui tegin aastaid tagasi karates musta vöö 3. astme eksami, sai minust sensei, eesti keeli õpetaja.Tean, et annan inimestele tervist ja hingeabi. Mõned ütlevad minu kohta: tervendaja, väemees, teejuht. Ise pole selle üle pead vaevanud. Olen Ralf.

Mida tähendab sinu jaoks tasakaal ja kuidas ammutad eluks energiat?
Tasakaal on tunnetus, mida sa hetkel vajad selleks, et olla õnnelik ja terve. Mõni vajab tohutus koguses asju ja stimulaaroreid, teine tunneb rõõmu lihtsast olemisest. Leida piir selle vahel, mis aitab sind edasi liikuda ja mis takistab, ongi tasakaal ehk harmoonia.
Energiat ammutan hetkes olemisest. Kui see õnnestub, olen ka pärast 12 tunnist tervenduspäeva ja sellele järgnevat võimlemist särtsu täis. Olles hetkes siin ja praegu kulgeb kõik pingutuseta – mingi aeg tegin selleks harjutusi, nüüd on see minu elulaad.
Kui vahel tunnen väsimust, otsin põhjuseid millessegi klammerdumises.

Mida soovitad inimesele, kes kurdab, et uus aasta algas tujutult ja energiavaeselt ning depressiivne meeleolu on kestnud juba päris kaua?
Kui te olete tujutu ja depressioonis, puudub teie elul siht. Kui omate sihti, visiooni, suunda ja tegutsete selles suunas, jätkub energiat teile ja kogu maailmale. Kuni te pole sihti leidnud, tuleb teha energiaharjutusi selleks, et juskui tõusta vaatlustorni, kus näha elu laiemalt ja olla kõrgemal argimuredest. Seal leiate oma suuna.

Kas inimene saab ise mõjutada oma DNAd ja alateadvust?
Inimene saab mõjutada nii DNA-d kui alateadvust, kui ta on kõrgemal argimuredest. Igapäevasekeldused on müür teie ning alateadvuse ja DNA vahel. Alateadvust saate mõjutada süvameditatsioonis, samuti saab teid sinna viia inimene, kes kulgeb sisemises rahus.
Tegelikult on ka süvameditatsiooni ning aju alfa-tasandile viimine saavutatav paari kuu tõsise harjutamisega. Mõelda vaid – harjutan paar kuud ja minu ees avaneb uus maailm. See on nagu raadio vahetamine plasmateleri vastu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga