Ela enda loodud unistuste elu

Mind teeb õnnelikuks üha kasvav tunne, et olen üks kõige elava ja olevaga. Minu arenemine ja töö iseendaga muudab kogu süsteemi. Kui mina või ükskõik kes siin planeedil on õnnelik ja kiirgab armastust ja valgust omab see tähtsust meile kõigile. Meist kõigist lähtuv valgus ja armastus loob laulupidusi, tekitab Balti ketti, annab meile iseseisvuse. Minu või ükskõik kelle rahulolematus, viha, hirm, ebakindlus hommse ees mõjub hingematvalt kogu planeedile. Minu ja meie kõigi stress põhjustab lõppkokkuvõttes saastumist ja sõdu. Väikesed juured tulevad meist igaühe südamest, kogunevad suuremateks kimpudeks ja kasvavad maapinnale suurte konfliktidena Palestiinas, Gruusias, Aafriks.

Me ei saa otseselt lõpetada sõda Iraagis, kuid võime läbi töö iseendaga alandada oma stressi taset. Tänu sellele saame parema enesetunde ja tervise. Tulemuseks on särav ja kõrge vibratsiooniga energia, mille iga hetk saadame kogu maailma ühisvälja. Väljastamata jääb tume ja madal vibratsioon, mis tekitab ükskõiksust ja agressiooni.

Hetkest, mil tunneme meie poolt kiiratava energia mõju kõigele siin planeedil eksisteerivale ja võimalust seda oma olekuga muuta algab uus elu. Me oleme LOOJAD. Me võime iga hetk oma tervist, heaolu ja suhteid muuta. Tarvis on vaid alustada lihtsate asjadega. Muutes paremaks oma tervist ja enesetunnet kiirgame koheselt säravat energiat kogu planeedile. Kogu universumis eksisteerib külgetõmbe seadus. Tänu sellele hakkame koheselt endale ligi tõmbama, võib õelda, et planeet hakkab meile saatma kõrgemat,positiivsemat energiat.

Meie valik on olla Looja, seada endale eesmärgid muutmaks iseennast ja oma elu. Teada, et sellega nakatame positiivselt oma lähemat ja kaugemat ümbrust. Juhul kui me midagi ei tee, oleme samuti looja. Meie passivsus, ükskõiksus, minnalaskmine, leppimine stressiga loob kõikjal samalaadset. See ON samuti meie LOOMING. Iseasi kas me seda tahame ja näeme sellel seost endaga.

Algas uus aasta. Tee oma plaan eelolevateks kuudeks, pane see KIRJA. Alusta kasvõi väikeste asjadega. Mõtle tegevustele, mida peaksid oma ellu tooma, millest loobuma. Asu tegutsema, esimene 21 päeva on väga raske. Peale seda tunned et ELU SAAB HOO SISSE.

Kui sulle käib plaani koostamine üle jõu, ära häbene abi otsida ja konsulteerida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga